• Головна
  • Прокат сервера - виберіть кращого хостинг-провайдера
Реклама
06:37, 28 листопада 2019 р.

Прокат сервера - виберіть кращого хостинг-провайдера

Реклама

Якщо ви серйозно ставитесь до веб-сайту, вам потрібно знайти надійного хостинг-провайдера. Ми пропонуємо, на що звернути увагу, шукаючи найкращу пропозицію.

Хостинг - це послуга оренди серверу від провайдера. Такою пропозицією, як аренда сервера в украинеможуть користуватися як приватні особи, так і компанії, які хочуть з’явитися в мережі. Веб-хостинг надає простір для веб-сайту, FTP-сервера, скриньки електронної пошти та інших послуг. Ви можете зареєструвати власний домен та пов’язати його з придбаними послугами таким чином, щоб сторінка компанії була доступна за простою для запам'ятовування адресою.

Використовувані технології

Більшість хостинг провайдерів базують свої послуги на платформі Linux/BSD/Unix. Такий підхід змушує клієнтів використовувати конкретні технології та мови програмування, на яких створюються веб-сайти. Популярний дует PHP і бази даних MySQL, є основою для багатьох веб-додатків авторського права. У рамках віртуального сервера ви можете запускати сценарії, написані на C ++ та Perl, іноді також веб-додатки, створені в Python і Ruby, або використовуючи розширення та рамки, такі як розширення Frontpage Server, ColdFusion або Ruby on Rails. Після придбання хостингу ви можете встановити власну поштову скриньку у своєму домені.Вся процедура займає всього кілька хвилин.

Альтернативою рішенням на базі Linux є програми, що працюють в середовищі Windows Server та програмне забезпечення IIS (Internet Information Services). У рамках Windows Hosting можна запускати веб-програми в ASP, ASP за допомогою баз даних Microsoft SQL Server та Access. Однак хостинг Windows, безумовно, менш популярний серед інтернет провайдерів та порівняно дорожчий.

Інтернет-домени

Кожен хороший хостинг має один невіддільний елемент - домен. Фізична особа чи компанія можуть зареєструвати один або декілька доменів та пов’язати їх із придбаними хостинг- послугами. Хостинг провайдер дозволяє зареєструвати домен і забезпечити обслуговування для своїх власних DNS-серверів. Більшість імен зареєстровано у домені. Ви також можете вибрати функціональні домени та регіональні домени. Реєстрація домену коштує близько 2-2,5 доларів та діє протягом одного року, після чого її слід поновити. Багато хостинг провайдерів надають веб-майстрів, які можна використовувати для створення власного веб-сайту з нуля, не знаючи HTML та без допомоги фахівців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...