10:37, 3 грудня 2019 р.
Надійне джерело
У Франківську встановлять "тривожні кнопки" для екстреного виклику поліції
В Івано-Франківську затвердили комплексну програму профілактики злочинності.
З метою подальшого зміцнення законності та правопорядку в місті міська рада розгляне комплексну програму профілактики злочинності в місті до 2024 року.
Про це повідомляє пресслужба Івано-Франківської міської ради.
Проєкт передбачає такі заходи:
- Організовувати та проводити зустрічі, прес-конференції для журналістів, надавати їм необхідну допомогу у висвітленні роботи правоохоронних органів.
- Регулярно вивчати громадську думку мешканців міста відносно роботи поліції з боротьби зі злочинністю, ступеня довіри населення до їх діяльності у цій сфері.
- Придбання й встановлення у місцях відпочинку, на малоосвітлених вулицях та об’єктах комунальної власності міста терміналів екстреного виклику поліції.
- Проводити оперативно-розшукові заходи, спрямовані на виявлення злочинних груп, окремих осіб, причетних до вчинення злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми.
- Організовувати зустрічі школярів та студентів вищих навчальних закладів із представниками Національної поліції, служби у справах дітей, закладів охорони здоров’я.
Міська рада спрямовує ці заходи на підтримання правопорядку та безпеки громадян на максимально високому рівні.
Чиновники запевняють, що "тривожні кнопки" є важливим елементом у забезпеченні охорони життя і здоров'я, спокою франківчан. На їхню думку, з такими пристроями поліція зможе більш ефективно боротися з актами вандалізму, злодійством, хуліганством. Сам по собі бокс дуже простий в експлуатації. Щоб викликати допомогу, потрібно натиснути на кнопку, і через спеціальний мікрофон розповісти оператору про причини подачі сигналу. Як зазначається, оператор буде цілодобово бачити і чути того хто знаходиться поруч з пристроєм , навіть якщо він не натисне на кнопку допомоги.
Довідково.
Івано-Франківськ ввійшов у п’ятірку найбезпечніших обласних центрів України.
Такі дані оприлюднив Інститут суспільно-економічних досліджень. Експерт з макроекономічної політики інституту Крістіна Аврамченко, повідомила, що на рейтинг впливає кількість правопорушень та думка жителів щодо рівня власної безпеки у їхньому місті.
"Сприйняття громадянами стану безпеки в місті не завжди співпадають із даними щодо кількості кримінальних правопорушень. Так, в містах з приблизно однаковою кількістю кримінальних правопорушень громадяни оцінюють безпеку по-різному. Наприклад, в Івано-Франківську, Вінниці і Херсоні кількість кримінальних правопорушень приблизно однакова: від 150 до 165 на 10 тис. осіб. Проте, городяни почуваються по-різному. У Вінниці та Івано-Франківську безпечніше, а у Херсоні значно менш безпечно", – розповіла експерт.
Варто зазначити, що завдяки минулорічному дослідженню правоохоронним органам вдалося майже наполовину знизити кількість кримінальних правопорушень в місті.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
15:08, 29 листопада
28
11:13, 10 грудня
live comments feed...