• Головна
  • Колеса та ролики для вантажопідйомної техніки
Реклама
21:44, 10 грудня 2019 р.

Колеса та ролики для вантажопідйомної техніки

Реклама
Картинки по запросу Колеса та ролики для вантажопідйомної техніки

Картинки по запросу Колеса та ролики для вантажопідйомної техніки

Купівля роликів для вантажопідйомної техніки це не таке просте завдання, як може здаватися на перший погляд. Ролики можуть бути не пристосовані до навантаження та поломки, опір коченню занадто великий, а обладнання не може бути висунуто навіть на міліметр вперед.

Ми не хочемо, щоб ви вибрали неправильний розмір або матеріал. З цією метою ми зібрали найбільш важливу інформацію на сайті, яка допоможе вам придбати правильні колеса. В одному місці ми поміщаємо питання, які задають нам наші клієнти щодо наших коліс та роликів, і збираємо їх в тематичні блоки. Якщо ви хочете дізнатися щось конкретне, просто виберіть відповідний абзац.

Колесо складається з протектора, ободів та підшипника. Залежно від типу корпусу ви маєте справу з поворотними або опорними роликами. Поворотні ролики мають поворотний підшипник на кулькових направляючих, що дозволяє обертати ролик на 360° і гарантує легке маневрування. Опорні ролики не можуть обертатися, вони жорстко розташовані і гарантують прямолінійний рух.

Наші поворотні ролики пропонуються з подвійним замком. Подвійне блокування означає, що ви можете заблокувати рух колеса і поворотний підшипник. Подвійний замок активується просто за допомогою ноги. Перевага: набагато безпечніше позиціонування щодо фіксаторів коліс. Фіксатор колеса блокує тільки рух колеса, а фіксатор напрямку блокує тільки поворот поворотного підшипника.

Існує два типи фіксаторів

1.Виправлення буфера:

-позиціонує важіль в напрямку руху, який розташований під пристроєм;

-запобігає травм через виступаючі важелі;

-важіль блокування активується тільки при переміщенні пристрою убік.

2.Затримка:

-позиціонує важіль в зворотному напрямку;

-нога може бути активована негайно.

Є декілька варіантів кріплення наших роликів. Не кожен тип кріплення підходить для всіх типів роликів, є кілька важливих моментів, які слід мати на увазі.

1. Кріплення за допомогою пластини

Один з найбільш часто використовуваних видів складання. Ролик прикручується через пластину, розташовану на пристрої. Зверніть увагу на розміри вставки, діаметр отвору для гвинта і відстань між отворами.

2. Розширювач

Розширювач вставляється в отвір в пристрої або в кінець трубки. Гвинт, вставлений через отвір в задній частині ролика, дозволяє надійно встановити ролик.

3. Кріплення через отвір

Цей тип кріплення застосовується тільки до поворотних роликів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...