• Головна
  • Батькам треба знати. Чи Бабусі та дідусі негативно впливають на онуків
11:03, 20 грудня 2019 р.
Надійне джерело

Батькам треба знати. Чи Бабусі та дідусі негативно впливають на онуків

Батькам треба знати. Чи Бабусі та дідусі негативно впливають на онуків

Чудово мати поруч бабусь/дідусів, за потреби вони зможуть посидіти з дітьми, і таке спілкування є багато в чому корисним обом поколінням.

Але якщо постійно залишати малечу зі старшим поколінням, це може мати і негативний вплив на соціальний, поведінковий та фізичний розвиток ваших дітей. 

Необхідно знати можливі проблеми, щоб ви могли правильно впливати на формування характеру вашої дитини. Ось перелік можливих негативних наслідків спілкування поколінь.

Діти можуть стати неслухняними

Ваші мами/тати ставляться до дітей набагато поблажливіше, більше бавлять їх, ніж бавили вас, навіть роблять все наперекір вашому слову. Тому ризик зіпсувати встановлену до цього часу дисципліну різко зростає, і діти просто перестануть вас слухатися, пише Тутка

Батьки можуть втратити авторитет для дітей

Бабуся дозволяє все робити, а мама ні? Що ж, кого дитина любитиме більше? Хто буде “поганим” для неї? Якщо батьків не хочуть і не поважають, між ними зародиться заздрість та суперництво, і кожен старатиметься позитивно впливати на свою дитину. І для малих така поведінка буде важкою і дезорієнтувальною. 

Діти можуть менше рухатися

Діти наповнені енергією, їм необхідно бігати, стрибати, гратися, щоб організм розвивався в правильному здоровому руслі. Літні люди часом мають не ту фізичну форму, щоби бігати по дворі за дітьми. А для малих така поведінка буде неприйнятною, і вони хотітимуть повернутися додому до втомлених батьків. 

Діти можуть забагато їсти

Бабусі можуть загодовувати своїх онуків. Науковці довели, що якщо старше покоління загодовуватиме молодше цукерками, солодощами, печивом та жирною їжею, діти можуть бути схильними до ожиріння, діабету, вони можуть нехтувати гігієною ротової порожнини. Навіть якщо так, нібито, діти мали б стати щасливішими — постраждати може здоров’я. 

Погіршуються соціальні навички

Діти, які багато часу проводять у дідусів/бабусь не хочуть гратися з однолітками. Їм добре знаходитися у звичних стосунках, а ті діти, які ходять до ясел чи дитячого садка, таких комунікативних проблем не мають.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#виховання дитини #батьки та діти #психологія відносин
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...