• Головна
  • Що впливає на достовірність загального аналізу крові? Клінічна лабораторія СІМЕДГРУП
07:21, 9 січня 2020 р.
Надійне джерело

Що впливає на достовірність загального аналізу крові? Клінічна лабораторія СІМЕДГРУП

Що впливає на достовірність загального аналізу крові? Клінічна лабораторія СІМЕДГРУП

Світова статистика говорить що до 70% лабораторних помилок пов'язані саме з преаналітичним етапом дослідження крові, який включає: підготовку пацієнта, забір крові, транспортування і зберігання. Тому попробуємо розібратись чому виникають помилки при виконанні загального аналізу крові і яка причина цього явища. 

Що впливає на достовірність загального аналізу крові? Клінічна лабораторія СІМЕДГРУП, фото-1

По-перше, щоб аналіз був інформативним, слід враховувати підготовку пацієнтів до здачі аналізу. По-друге, відхилення від певних стандартів при заборі, транспортуванні, зберіганні крові, виконанні досліджень можуть привести до невірних або неточних результатів аналізу та до постановки помилкового діагнозу. 

Щоб вирішити ці проблеми і мінімізувати помилки на всіх перерахованих етапах, ми зробили певні заходи. По-перше розробили інструкцію з підготовки пацієнтів до здачі загального аналізу крові. Як підготуватись, можна дізнатись тут. Отже, частково, відповідальність за точний результат аналізу залежить від пацієнтів. 

Що впливає на достовірність загального аналізу крові? Клінічна лабораторія СІМЕДГРУП, фото-2

По-друге, якщо Ви помітили, у нас немає пунктів забору крові. Це не тому що ми не дбаємо про те, щоб вам було зручно, ми дбаємо про якість. Наша лабораторія не є прихильником того, щоб кров для загального аналізу крові транспортувалась. Ви можете запитати, чому так? Вся справа в тому що час, який проходить від моменту забору крові до виконання аналізу, впливає на точність досліджень. Адже довготривале зберігання впливає на форму клітин та їх розміри, а це не допустимо для визначення загального аналізу крові на автоматичному аналізаторі. Зберігання крові впливає на точність підрахунку тромбоцитів, еритроцитів, лейкоцитів. За рахунок того що ми виключаємо довготривале зберігання та транспортування, адже аналіз виконується безпосередньо в клініці з дотриманням стандартних вимог, Ви можете отримати відмінно виконаний аналіз. 

Забір крові у нас здійснює висококваліфікована медична сестра з дотриманням всіх стандартів. Гарантією, того що ми працюємо відмінно, є сертифікат про участь у Національній програмі перевірки кваліфікації, Гематологія, - автоматичний підрахунок клітин крові, який щорічно проводить Український Референс – центр. Участь в таких заходах допомагає нам триматись в тонусі, почуватись впевнено відносно точного виконання досліджень і бачити помилки, та виправляти їх. Ми працюємо для того, щоб ви були задоволені. 

Що впливає на достовірність загального аналізу крові? Клінічна лабораторія СІМЕДГРУП, фото-3

Чекаємо вас в нашій лабораторії СІМЕДГРУП!

Клінічна лабораторія нашого центру має всі можливості щоб допомогти зберегти ваше здоров'я: кваліфікований персонал, високоякісне і точне обладнання найвідоміших світових виробників, реактиви з широким діапазоном вимірювань. Ми готові вам допомогти. Та чи готові ви і чи хочете прийняти нашу допомогу? Часто люди зволікають зі зверненням до лікарів і лабораторними обстеженнями, думають: дорого, може «пронесе», піду пізніше обстежитись. Але чи варто економити на своєму здоров'ї та зволікати?

Що впливає на достовірність загального аналізу крові? Клінічна лабораторія СІМЕДГРУП, фото-4
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#івано-франківськ #Клінічний лікувально-діагностичний центр #«Сімедгруп» #Сімедгруп #медичні послуги #загальний аналіз крові #лаборатоні дослідження #аналізи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...