• Головна
  • Кредобанк відкриває нове відділення в Івано-Франківську
09:29, 14 січня 2020 р.
Надійне джерело

Кредобанк відкриває нове відділення в Івано-Франківську

Кредобанк відкриває нове відділення в Івано-Франківську

З 13 січня в Івано-Франківську розпочинає роботу нове відділення Кредобанку – на вулиці Незалежності,67. Нове відділення, розташоване у самому центрі міста обладнано відповідно до сучасних стандартів та дозволить франківчанам та гостям міста швидше та комфортніше отримувати банківські послуги.

Кредобанк заснований у Львові у 1990 році, віднесений Національним банком України до системно важливих банків. Банк має кредитний рейтинг за національною шкалою на найвищому рівні uaAAA зі стабільним прогнозом та короткостроковий кредитний рейтинг банку на найвищому рівні uaK1 від агентств «Стандарт-Рейтинг» та «Експерт-Рейтинг». Кредобанк входить до фінансової групи PKO Bank Polski – найбільшої фінансової інституції Польщі та однієї з найбільших фінансових груп Центрально-Східної Європи. Домінуючим підрозділом групи є найбільший банк Польщі PKO Bank Polski – банк зі 100-літньою історією. Майже 30% акцій PKOBankPolskiналежать Республіці Польща в особі її Державного казначейства. Восени 2018 року за результатами стрес-тестів Європейської адміністрації банківського нагляду PKO Bank Polski був визнаним найстійкішим із 48 банків Європи.

Сьогодні Кредобанк пропонує своїм клієнтам повний спектр послуг для роздрібних клієнтів, підприємств малого, середнього та великого бізнесу на всій території України. Для фізичних осіб діють вигідні пакети обслуговування банківських карт, що дають можливість безкоштовно отримувати готівку в будь-якому банкоматі України в межах місячного ліміту, безкоштовно користуватися онлайн-банкінгом та переказувати кошти на будь-який банківський рахунок в Україні (до 10 тисяч гривень), не сплачувати за пакет за умови отримання регулярного доходу або активних розрахунків в торговельній мережі та в інтернеті, а також одержувати подарунки від Програми винагород Mastercardнезалежно від класу карти. Унікальною пропозицією є карта у польських злотих – «Złotówka», яка дозволяє отримувати готівку без комісії в банкоматах банку PKO Bank Polski на території Польщі, а також одержувати перекази з Польщі за пільговим тарифом. Для накопичення або збереження коштів банк пропонує розмаїту лінійку депозитів з привабливими умовами та європейською надійністю. Якщо ж кошти потрібні клієнту, Кредобанк пропонує швидкі кредити на будь-які потреби на суму до 500 тисяч гривень, кредитну картку з пільговим періодом, спеціальну програму автокредитування та вигідні іпотечні кредити.

Для малого та середнього бізнесу, а також великих компаній Кредобанк пропонує гнучкі пакети розрахунково-касового обслуговування та вигідні кредитні програми із спеціальними пропозиціями для агробізнесу та для інвестиційного кредитування. Банк є учасником низки програм, які дозволяють отримати кредити для бізнесу за пільговою ставкою або відшкодувати частину відсотків за кредитом, серед яких – пропозиції Німецько-Українського фонду та програми підтримки місцевого бізнесу в областях України. Для підприємств, що ведуть активну зовнішньоекономічну діяльність, банк пропонує вигідні кредити в іноземній валюті, а також послугу пакетних міжнародних платежів в Україну, яка дозволяє істотно заощаджувати при здійсненні переказів великій кількості українських адресатів. Особливими пропозиціями від банку можуть скористатися бізнес-клієнти, що працюють з фірмами Польщі – для них Кредобанк пропонує швидкі перекази між Україною та Польщею, підтвердження та пост-фінансування акредитивів та індивідуальні рішення.

«Сподіваємося, нове відділення Кредобанку стане добрим подарунком з нагоди Новорічних свят мешканцям Івано-Франківська. Запрошуємо отримати сучасні банківські послуги з європейською надійністю», - говорить регіональний директор Західного регіону АТ «Кредобанк» Ярослав Галярник.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #івано-франківськ #кредобанк #нове відділення #банківські послуги #фінансові послуги #кредити #обслуговування юридичних осіб #перекази #міжнародні перекази
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...