• Головна
  • "Ми готові вести кожного інвестора за руку", – Денис Шмигаль (фото)
10:10, 16 січня 2020 р.
Надійне джерело

"Ми готові вести кожного інвестора за руку", – Денис Шмигаль (фото)

"Ми готові вести кожного інвестора за руку", – Денис Шмигаль (фото)

Сьогодні, 15 січня, в Івано-Франківську відбулася робоча зустріч голови ОДА Дениса Шмигаля з Андрієм Гундером – Президентом Американської торговельної палати в Україні. 

Вони обговорили питання співпраці, бізнесу та інвестицій, які мають реальну перспективу на Прикарпатті, пише ГК

“Інвестори зараз дуже цікавляться Україною і Івано-Франківщиною, вони питають нас – хто там вже є, що вони роблять? Їх цікавлять реальні приклади успіху, історії компаній, які успішно працюють тут. І я приїхав, щоб все це побачити на власні очі, почути добрі новини”, – розповів Андрій Гундер. 

Очільник ОДА Денис Шмигаль зазначив, що в області є підготовлені майданчики та індустріальні парки для компаній. За його словами, історій успіху на Прикарпатті теж не бракує. 

“Бізнес у нас можна і треба робити. Україні треба готуватися до успіху, і це значна відповідальність. Потрібно зробити цілий ряд кроків. Ми готові вести кожного інвестора за руку, допомагати йому. Нас цікавлять глобальні, капітальні інвестиції. Це і зелена енергетика, і інші сучасні сфери. Щодо туризму – у нас, звичайно, є Буковель, але таких Буковелів в майбутньому може бути і двадцять, і тридцять”, – сказав Денис Шмигаль. 

Андрій Гундер також додав, що для інвестора головним питанням завжди є верховенство права – прозорість судової системи, якісні закони та їх виконання, захист як майна, так і інтелектуальної власності. 

“Великі компанії не люблять несподіванок. Вони працюють по цілому світі і хочуть стабільності. Іншим важливим питанням є люди – особливо деяких робітничих професій. Я був на заводі, де лишився один слюсар. І навколо нього там всі ходили і робили все, щоб він нікуди не поїхав”, – поділився думками Андрій Гундер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #івано-франківськ #нарада #шмигаль #гундер #зустріч
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...