Реклама
09:37, 13 січня 2020 р.

Тепле повітря в вашому домі

Реклама
Картинки по запросу Тепле повітря в вашому домі

Картинки по запросу Тепле повітря в вашому домі

Радіатори або підлога з підігрівом, вибір утруднений, тому що кожна з систем має як обмеження, так і переваги. Розв'язання цієї проблеми є об'єднання цих двох систем в одній установці. У переважній більшості недавно побудованих особняків близько 95% встановлених систем опалення являють собою комбінацію опалення підлоги та радіаторів. Використання обох джерел тепла в домашніх умовах одночасно виправдано зручністю використання цього рішення. Це забезпечує незвичайні тепловий комфорт і водночас сприяє економії енергії.

У разі радіаторів тепле повітря концентрується навколо пластини радіатора, потім переміщається вгору, поширюється по кімнаті та опускається до підлоги, коли охолоджується. Нагрівачі дозволяють швидко настроїти температуру повітря в приміщенні в міру потреби. Підігрів підлоги забезпечує рівномірне виділення тепла, що полегшує отримання постійної базової температури в приміщенні. Тепле повітря поширюється по кімнаті та поступово остигає, піднімаючись над підлогою. Для того щоб система працювала справно та надійно монтаж опалювальних систем требо довірити фахівцям в цієї області.

Установка теплих підлог в поєднанні з радіатором у всіх кімнатах

Ця пропозиція для будинків з унікальною архітектурою — з великими балконними вікнами, застеленими терасними стінами та іншими великими скляними поверхнями. Великі втрати тепла, викликані склом, означають, що підігрів підлоги може бути недостатнім. Отже, нумо подумаймо про радіатори, які заповнюють теплові проміжки у квартирі. Обидві системи є одночасно рішенням, яке підвищує комфорт користувача, особливо в спальнях і ванних кімнатах.

Змішане регулювання установки

Змішані установки вимагають відповідного регулювання. Якщо ми приймаємо рішення про підлоги з підігрівом тільки на першому поверсі, а на другому ми маємо намір встановити традиційні радіатори, ми повинні обладнати установку системою змішування, яка буде забезпечувати різні параметри для ЦИХ двох систем. Більш високу температуру подачі води в радіатори та нижчу температуру для подачі в підлогу. Використання настилу по всьому будинку також вимагає використання системи змішування.

Один клапан, встановлений у котельні, що взаємодіють з системою автоматизації погоди, можна використовувати для всього будинку. Якщо частина будівлі має радіаторне опалення, система змішування може бути встановлена на колекторі теплої підлоги. Регулювання температури води можна виконати автоматично, вибравши відповідну криву нагрівання в автоматиці котла, а також вручну. В обох випадках необхідне змішувальний клапан, який в разі автоматичного регулювання реагує на показання датчика температури зовнішнього повітря. Встановлюючи ступінь змішування води таким чином, щоб під час сильних морозів вода була тепліше, а коли тепліше зовні - холодніше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...