• Головна
  • Готові бізнес-майданчики та індустріальні парки
07:05, 19 січня 2020 р.
Надійне джерело

Готові бізнес-майданчики та індустріальні парки

Готові бізнес-майданчики та індустріальні парки

Під час зустрічі в облдержадміністрації. 

Мета візиту президента Американської торговельної палати Андрія Гундера на Прикарпаття - побачити конкретні підприємства та зацікавити іноземних інвесторів прикладами успішного ведення бізнесу, пише Голос України.

Соціально-економічний розвиток нерозривно пов’язаний із пошуком нових можливостей для поступу, розвитку бізнесу, залучення інвестицій, зокрема й іноземних. На цьому повсякчас наголошує у своїй роботі голова Івано-Франківської облдержадміністрації Денис Шмигаль. 

Ще один крок для розширення сфери діяльності та промоції регіону - візит на Прикарпаття президента Американської торговельної палати Андрія Гундера. На зустрічі із керівниками ОДА поважний гість наголосив на зацікавленні місцевим бізнесом. «Мета мого візиту - побачити успішні підприємства Прикарпаття, зустрітися із місцевою владою та зрозуміти ситуацію загалом, щоб донести до потенційних інвесторів інформацію про конкретні приклади успішного ведення бізнесу, зацікавити їх до співпраці», - розповів Андрій Гундер. 

Досвід такої співпраці вже є. Переважна більшість із майже 600 компаній, які є членами Американської торговельної палати і вже працюють в Україні, відзначають зростання своїх доходів. Ці позитивні настрої стимулюють та зацікавлюють інших іноземних інвесторів, що вивчають ситуацію в регіонах, а також галузі, в яких можна розвивати інвестиційну діяльність. 

У свою чергу Денис Шмигаль зазначив, що Прикарпаття зацікавлене в глобальних капітальних інвестиціях, а влада готова співпрацювати й допомагати інвесторам. «Маємо низку підготовлених майданчиків для інвесторів, індустріальні парки, є історії успіху компаній з іноземним капіталом. Сподіваюся, ви багато з чим ознайомитеся і зможете своїм колегам - членам Американської торговельної палати - донести інформацію, що в Західному регіоні, на Франківщині зокрема, бізнес робити можна і треба», - наголосив очільник області. 

Прикарпаття і справді очікує на капіталовкладення у промисловість, туризм, розвиток транспортної інфраструктури, житлово-комунальне господарство, нові технології в екології. Інвесторів тут мають зацікавити розвинуті енергетична, нафтохімічна та інші галузі, які можуть стати бізнес-потенціалом. 

Під час зустрічі сторони обговорили важливі аспекти для ведення іноземного бізнесу. Це - верховенство права, макроекономічна стабільність, співпраця із Міжнародним валютним фондом та прозора податкова політика, а також інфраструктура та логістика. 

Американська торговельна палата працює у двосторонньому напрямку: не тільки інформує про інвестиційний потенціал нашої держави, а й допомагає українським компаніям, які експортують свою продукцію, працювати з американськими ринками. 

(За матеріалами Івано-Франківської ОДА).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #івано-франківськ #бізнес майданчики #індустріальні парки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...