• Головна
  • Прикарпатський університет разом із польськими науковцями розширює співпрацю
16:21, 19 січня 2020 р.
Надійне джерело

Прикарпатський університет разом із польськими науковцями розширює співпрацю

Прикарпатський університет разом із польськими науковцями розширює співпрацю

Прикарпатський національний універститет відвідали науковці Опольського Університету Республіки Польщі. Це доктор Лех Рубіш – директор Інституту наук про політику та адміністрацію, доктор Адам Дросік – декан Відділу наук про політику та соціальну комунікацію, доктор Евою Ґановіч – керівник кафедри регіональних досліджень цього вишу.

Як повідомили в прес-службі ПНУ, ректор Ігор Цепенда та його колеги з вишу обговорили з польськими науковцями перспективи співпраці, а зокрема в рамках програми ЄС Еразмус + КА1 з академічної мобільності. Це й обмін публікаціями у відомчих наукових виданнях, і низка спільних проєктів, які реалізовує ПНУ: Проєктно-освітній центр «АГЕНТИ ЗМІН», відновлення Обсерваторії на горі Піп Іван, будівництво Міжнародного центру зустрічі молоді в Микуличині. 

Йшлося також про участь студентів Прикарпатського університету в магістерській програмі «Європа», яку Інститут наук про політику та адміністрацію Опольського університету втілює разом із німецькими та французькими університетами.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #івано-франківськ #пну
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...