![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
16:21, 19 січня 2020 р.
Надійне джерело
Прикарпатський університет разом із польськими науковцями розширює співпрацю
![Прикарпатський університет разом із польськими науковцями розширює ... Прикарпатський університет разом із польськими науковцями розширює співпрацю](/dist-assets/images/cap.jpg)
Прикарпатський національний універститет відвідали науковці Опольського Університету Республіки Польщі. Це доктор Лех Рубіш – директор Інституту наук про політику та адміністрацію, доктор Адам Дросік – декан Відділу наук про політику та соціальну комунікацію, доктор Евою Ґановіч – керівник кафедри регіональних досліджень цього вишу.
Як повідомили в прес-службі ПНУ, ректор Ігор Цепенда та його колеги з вишу обговорили з польськими науковцями перспективи співпраці, а зокрема в рамках програми ЄС Еразмус + КА1 з академічної мобільності. Це й обмін публікаціями у відомчих наукових виданнях, і низка спільних проєктів, які реалізовує ПНУ: Проєктно-освітній центр «АГЕНТИ ЗМІН», відновлення Обсерваторії на горі Піп Іван, будівництво Міжнародного центру зустрічі молоді в Микуличині.
Йшлося також про участь студентів Прикарпатського університету в магістерській програмі «Європа», яку Інститут наук про політику та адміністрацію Опольського університету втілює разом із німецькими та французькими університетами.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...