Прикарпатський університет разом із польськими науковцями розширює співпрацю

Прикарпатський університет разом із польськими науковцями розширює співпрацю

Прикарпатський національний універститет відвідали науковці Опольського Університету Республіки Польщі. Це доктор Лех Рубіш – директор Інституту наук про політику та адміністрацію, доктор Адам Дросік – декан Відділу наук про політику та соціальну комунікацію, доктор Евою Ґановіч – керівник кафедри регіональних досліджень цього вишу.

Як повідомили в прес-службі ПНУ, ректор Ігор Цепенда та його колеги з вишу обговорили з польськими науковцями перспективи співпраці, а зокрема в рамках програми ЄС Еразмус + КА1 з академічної мобільності. Це й обмін публікаціями у відомчих наукових виданнях, і низка спільних проєктів, які реалізовує ПНУ: Проєктно-освітній центр «АГЕНТИ ЗМІН», відновлення Обсерваторії на горі Піп Іван, будівництво Міжнародного центру зустрічі молоді в Микуличині. 

Йшлося також про участь студентів Прикарпатського університету в магістерській програмі «Європа», яку Інститут наук про політику та адміністрацію Опольського університету втілює разом із німецькими та французькими університетами.

новини івано-франківськ пну
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі