• Головна
  • Шість інклюзивно-ресурсних центрів Прикарпаття отримали нові автомобілі
06:58, 23 січня 2020 р.
Надійне джерело

Шість інклюзивно-ресурсних центрів Прикарпаття отримали нові автомобілі

Шість інклюзивно-ресурсних центрів Прикарпаття отримали нові автомобілі

Перші автомобілі отримали Інклюзивно-ресурсні центри у гірських районах, в яких дітям тяжче отримувати освітні послуги – Косівський, Верховинський, Богородчанський, Долинський, Рожнятівський, Надвірнянський.

Директор Інклюзивно-ресурсного центру Олександра Фесюк розповідає, що в Богородчанському районі на даний час є вже понад 100 дітей, які потребують послуг такого автомобілю. Автомобіль призначений для надання додаткових психолого-педагогічних, корекційно-розвиткових послуг працівниками інклюзивно-ресурсного центру. Автомобіль обладнаний усіма необхідними корекційно-розвивальними технологіями та інструментами, як і традиційні інклюзивно-ресурсні центри, зокрема це: спеціальна платформа для заїзду дітей на інвалідних візках, дидактичні матеріали для роботи з дітьми тощо.

Роботу в мобільному інклюзивно-ресурсному центрі проводитимуть наступні фахівці: вчитель-дефектолог, вчитель-логопед, практичні психологи, вчитель-реабілітолог, які зможуть надати професійну комплексну психолого-педагогічну оцінку дитині, а також проводити корекційно-розвиткові послуги.

Мобільні ІРЦ (автомобілі), на суму 1 539 000,00 закупили коштом освітньої субвенції: 70% держбюджет і 30% – кошти обласного бюджету.

В районі є села, що знаходяться в гірській місцевості, де дітям з особливими освітніми потребами дані послуги були важкодоступними. Батьки самі привозили дітей до Інклюзивно-ресурсного центру для здійснення комплексної оцінки та надання корекційно-розвиткових послуг. Зараз мобільний ІРЦ може проводити дану роботу за місцем проживання та навчання дитини.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #прикарпаття #Інклюзивно-ресурсні центри #автомобілі
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...