• Головна
  • Що потрібно знати перед вибором торгового обладнання від компанії Форніт
Реклама
20:33, 20 січня 2020 р.

Що потрібно знати перед вибором торгового обладнання від компанії Форніт

Реклама
Картинки по запросу торговое оборудование

Картинки по запросу торговое оборудование

Кожен підприємець, виходячи на торговий ринок, потрапляє під дію закону «про застосування ККТ при здійсненні готівкових розрахунків і розрахунків з використанням платіжних карт». Це закон ставить кожному продавцю використовувати ККМ в обов'язковому порядку, в незалежності від форми власності та місця розташування (за деякими винятками) з обов'язковою реєстрацією в контролюючих органах. І з цього моменту голова комерсанта зайнята не тільки правильним розміщенням полиць і стелажів для необхідної викладки товару, але і вибором якісного електронного обладнання.

Пропозиція компанії Форніт

Вігідно придбати електронне торгове обладнання ви можете прямо зараз на fornit.com.ua.

Починаючому бізнесменові досить складно розібратися в різноманітності електронних систем, враховуючи власні потреби і норми законодавства. До складу необхідного торгового обладнання можуть входити:

-контрольно-касові машини;

-фіскальні реєстратори;

-pos-системи і багато іншого.

Для зручності використання і надання торговим площам належного іміджу і вагомої репутації всі системи можуть бути доповнені:

-принтерами чеків, етикеток і банківських карт;

-сканерами штрих-коду;

-детекторами валют;

-лічильниками банкнот і багатьма витратними матеріалами.

В рамках невеликої статті неможливо дати необхідні рекомендації щодо рівня оснащення умовної торгової точки. Зробити правильний вибір і підібрати оптимальну систему допоможуть професійні консультанти компанії Форніт при персональному зверненні.

Програмне забезпечення

Сучасне торгове обладнання виявиться марним без належних систем управління. Спеціальні програми не тільки займаються розрахунками руху коштів і оптимізацією всього касового процесу всередині магазину, але і дозволяють здійснювати контроль над діяльністю торгової точки дистанційно, всього лише за умови підключення до Інтернету. Навіть перебуваючи за тисячі кілометрів, де-небудь на острівних пляжах, можна бути в курсі поточних подій.

Постачальникам такого обладнання доводиться постійно відстежувати зміни в потребах споживачів і власників торгового бізнесу, а також зміни законодавства, щоб оперативно впроваджувати новинки, що поліпшують роботу систем.

Іноді наявність Договору на сервісне обслуговування торгового обладнання входить до переліку документів при реєстрації. У будь-якому випадку, така регулярна взаємодія з фахівцями-техніками буде необхідна кожному організатору торгового бізнесу, незважаючи на високу надійність обладнання, для підтримки його працездатності і гарантійних зобов'язань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...