• Головна
  • Епіцентр на місці звалища відходів калійного комбінату. У Калуші почали вивозити “солянку”
09:25, 24 січня 2020 р.
Надійне джерело

Епіцентр на місці звалища відходів калійного комбінату. У Калуші почали вивозити “солянку”

Епіцентр на місці звалища відходів калійного комбінату. У Калуші почали вивозити “солянку”

23 січня зранку два екскаватори розпочали викопувати відходи старого калійного комбінату. Шлаки солевидобування вивозять КрАЗами до другого відвалу Домбровського кар'єру. 

Розкопувати 6-метровий насип розпочали з боку вулиці Ринкова. За один день було викопано доволі глибокий та широкий котлован, йдеться в Facebook-спільноті "Калуш Урбаністичний".

Будівельні роботи виконує будівельна фірма "Київтрансбуд", яка є генпідрядником з будівництва більшості "Епіцентрів" по всій Україні. Зокрема, в 2019 році компанія побудувала "Епіцентри" в Хусті, Червонограді, Борисполі, Дрогобичі та Харкові, а також Mcdonald's у Броварах.

Будівельний гіпермаркет у Калуші планують побудувати впродовж першого півріччя 2020 року. Дещо менший "Епіцентр" побудують цього року і в Долині. 

Як повідомляли "Вікна", 3 вересня в Калуші відбувся земельний аукціон. Продавали земельну ділянку для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, яка розташовані в районі вулиць Ринкова та Хіміків. Її площа становить 1,8344 га. 

У земельному аукціоні взяли участь два учасники. Переможець торгів — компанія «Епіцентр К» — сплатить за земельну ділянку близько 6 млн 115 тис. гривень без ПДВ. 

На придбаній із аукціону земельній ділянці компанія має намір збудувати торговий центр «Епіцентр». Його площа складе близько 5 тис. кв. метрів. Також тут попередньо планується облаштувати 100-150 паркувальних місць. Для початку в торговому центрі буде створено близько 100 робочих місць, і в перспективі, запевнив представник «Епіцентру», їхня кількість зростатиме.

Згідно зі звітом про науково-технічну роботу з аналізу порушених гірничими роботами земель та обґрунтування місця складування солевмісних ґрунтів, який підготував Львівський інститут «Гірхімпром», склад насипу на «солянці» такий самий, як і склад відходів, закладених у хвостосховищах №№ 1 і 2. Вивезені з майбутнього будівельного майданчика відходи науковці рекомендували складувати на хвостоховищах №№1 і 2, поблизу солевідвалу №1 Домбровського кар’єру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #прикарпаття #калуш #солянка #епіцентр
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...