• Головна
  • «Ґудвеллі Україна»: У 2019 році громади отримали 5,3 мільйона гривень на соціальну сферу
21:31, 25 січня 2020 р.
Надійне джерело

«Ґудвеллі Україна»: У 2019 році громади отримали 5,3 мільйона гривень на соціальну сферу

«Ґудвеллі Україна»: У 2019 році громади отримали 5,3 мільйона гривень на соціальну сферу

За 2019 рік «Ґудвеллі Україна» виділила 5,3 мільйона гривень на фінансування соціальної сфери громад Прикарпаття. 

Досвід соціальної практики агрокомпанії свідчить про те, що добросусідські відносини з жителями Івано-Франківськоїї області є важливим як для самої компанії, так і для місцевих громад.

Принцип партнерства з місцевою громадою — разом із іншими європейськими цінностями — є засадничим у діяльності компанії «Ґудвеллі Україна» з перших днів роботи в 2004 році. За тривалі роки співпраці з селами Калуського і Галицького районів, агрокомпанія все більше інтегрується з громадами і бере активну участь в їхньому житті. Фахівець з питань корпоративно-соціальної відповідальності Христина Бринда зазначає:

"Ми часто спілкуємося з громадами і спостерігаємо таку цікаву тенденцію: ініціатива зростає, з'являються активні діячі і створюються громадські організації. Віра людей в те, що вони можуть щось зробити для свого села спільними зусиллями з інвестором, зміцнюється. Відповідно, в 2019 році було більше заявок на спільне фінансування, що дало можливість втілити більше проєктів, корисних для соціальної сфери сільської місцевості".

Фокус Соціального фонду «Ґудвеллі Україна» зосереджений на проєктах, які приносять максимум користі для всієї громади. Тому підтримка навчально-виховних закладів є одним із пріоритетів. 

«Ґудвеллі Україна»: У 2019 році громади отримали 5,3 мільйона гривень на соціальну сферу, фото-1

Михайло Заблоцький, директор загальноосвітньої школи в селі Копанки Калуського району, розповідає:

"Минулого року компанія «Ґудвеллі Україна» виділила 10 тисяч гривень на заміну вхідних дверей у нашій школі, а також 20 тисяч гривень а рамках Соціального фонду на встановлення нового освітлення в навчальних класах. Для подачі заявки до Соціального фонду ми проводили громадські слухання, участь в яких брали батьки, педагогічний колектив, жителі села і представник компанії. Також ми активно залучали наших жителів до онлайн-голосування, і радіємо, що маємо можливість поліпшити умови для навчання наших дітей".

«Ґудвеллі Україна»: У 2019 році громади отримали 5,3 мільйона гривень на соціальну сферу, фото-2

Компанія не обмежується співпрацею з громадськими організаціями, адже органи місцевого самоврядування найкраще володіють ситуацією на місцях і знають, які потреби є в людей. Ярослав Озарко, голова сільської ради села Тустань Галицького району, дбає про розвиток спорту й інфраструктури в селі:

"У 2019 року у нас була досить хороша співпраця з «Ґудвеллі Україна». Ми відкрили велике центральне футбольне поле, автобусну зупинку. Зараз завершуємо футбольне поле з майданчиком з штучним покриттям. За сприяння компанії ми провели асфальтування вулиці Галицька в селі Тустань. Загалом, відчувається присутність інвестора в селі, адже ми завжди можемо звернутися за допомогою у вирішенні поточних питань як, наприклад, підтримка стану доріг і розчищення від снігу. Безумовно, бувають різні моменти в роботі, присутні і певні зауваження, поточні питання, які ми завжди можемо обговорити й знайти рішення разом із компанією".

Соціальна відповідальність передбачає активне залучення інвестора, представників місцевої влади і громадськості до розвитку сільської місцевості. Це сприяє формуванню відповідальнішого ставлення громад до  спільних проєктів на їхніх територіях, підвищує рівень ініціативи та залучення. Ну і, звісно, таким чином, компанія підтверджує статус доброго сусіда та позицію відповідального інвестора Прикарпаття.

Прес-служба «Ґудвеллі Україна»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #прикарпаття #Ґудвеллі Україна #соціальна сфера
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...