• Головна
  • Найдешевша валюта - в інтернет-обмінному пункті чи стаціонарному?
Реклама
00:25, 24 січня 2020 р.

Найдешевша валюта - в інтернет-обмінному пункті чи стаціонарному?

Реклама
Картинки по запросу Традиційний обмін валюти проти онлайн

Картинки по запросу Традиційний обмін валюти проти онлайн

В даний час у споживачів існує маса варіантів обміну валют: банки, традиційні обмінні пункти, онлайн-обмінні пункти та платформи соціальних мереж. Значення валютного ринку в Україні зростає, і багато хто цікавиться, де вони можуть розраховувати на кращий курс долара Хмельницький.

Кількість людей, які використовують онлайн-платформи, постійно зростає

До недавнього часу переважна більшість з нас обмінювали долар до гривні в традиційних обмінних пунктах, головним чином тому, що ми звикли до такої форми операцій і ми були впевнені, що транзакція завжди буде однаковою. Інтернет-обмінні пункти з'явилися в Україні лише декілька років тому і з того часу їх популярність постійно зростає. З чого це випливає? Перш за все, вони пропонують значно нижчий курс долара на сьогодні, ніж банки та традиційні обмінні пункти. Крім того, вони дозволяють здійснювати транзакції в будь-який час і в будь-якому місці. Нам не потрібно турбуватися, що заклад буде закритий, і ми застрягли в дорозі або доведеться довше залишатися на роботі. Просто увімкніть комп’ютер і зробіть переказ, і через деякий час ми отримаємо обмінені гроші.

Найдорожчу пропозицію можна знайти в банку

Банки пропонують нам різні форми обміну валюти: традиційно, у вікні, при здійсненні карткових платежів за межами країни, а також в банкоматах. Варто пам’ятати, що банк не тільки пропонує високий курс долара в Хмельницькому, але також буде додана додаткова комісія. Дуже часто клієнти, які використовують пропозицію обміну валюти в банку, втрачають навіть кілька сотень гривень за одну операцію. З цієї причини багато людей ставляться до пропозиції банків як до остаточної і намагаються використовувати її якомога рідше.

Пропозиція стаціонарних обмінних пунктів

Дохід стаціонарного обмінного пункту базується на спредах, тобто різниці між цінами купівлі та продажу валюти. Це означає, що обмінні пункти не додають нам додаткових комісій на курс долара до гривні Хмельницький, як це відбувається у банках. На жаль, незважаючи на це, пропозиція обмінних пунктів теж не найпривабливіша. Якщо додати час до обмінних витрат, які нам доведеться витратити, щоб дістатися до обмінного пункту, вартості пального тощо, виявиться, що це не найкращий спосіб регулярного обміну долар гривня.

Використання електронних грошей - це величезна економія

За допомогою обмінних пунктів в Інтернеті ми можемо обміняти валюту навіть за кілька хвилин. Крім того, нам не доведеться нести витрати на проїзд і не втрачати час у чергах. Звичайно, найважливішою перевагою використання електронних грошей є низька плата за транзакції та дуже привабливий обмінний курс долара Хмельницький. Загальна вартість транзакцій буде значно нижчою, ніж у випадку з традиційним обмінним пунктом чи банком.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...