• Головна
  • Чому слід відстежувати курси валют?
Реклама
08:38, 24 січня 2020 р.

Чому слід відстежувати курси валют?

Реклама
Картинки по запросу Чому слід відстежувати курси валют?

Картинки по запросу Чому слід відстежувати курси валют?

У сучасному глобалізованому світі навряд чи можна уявити торгівлю, фінансові операції чи інвестиції, без відстежування курса валют. Так, наприклад, дізнатись курс євро хмельницький можна в обмінному пункті готівкової валюти і навіть забронювати його на 1 годину, а вже потім обміняти чи купити купити євро у відділенні. Валютні курси сьогодні мають велике значення як у міжнародній торгівлі, інвестиціях, фінансових операціях, так і в повсякденному житті.

Валюта - це грошова одиниця, назва грошей, що діють у певній країні або союзі країн (наприклад, EUR). Ця назва використовується в першу чергу в контексті міжнародного обміну. Потім валюта є засобом розрахунку (тобто мірою вартості) та засобом розрахунку платежів (дебіторської заборгованості та зобов'язань) у міжнародних операціях. Абревіатура для валюти (наприклад, GBP) - це стандартизований трибуквений код, прийнятий Міжнародною організацією зі стандартизації (ISO). Перші дві літери вказують країну, в якій застосовується валюта (наприклад, GB - Великобританія), а третя зазвичай є початковою буквою назви грошової одиниці (P - фунт).

Чому курс євро сьогодні настільки важливий?

Почнемо з прозаїчних питань, таких як купівля поїздки за кордон чи покупки в міжнародних інтернет-магазинах, де ціни в євро чи доларах. Варто оцінити співвідношення

євро гривня в обмінниках перед тим, як перевести євро в гривні і почати їх витрачати, щоб не втратити багато грошей. Очевидно, що коли гривня (UA) слабка по відношенню до євро (EUR), то поїздки до європейських країн будуть дорожчі. Аналогічна ситуація складеться і тоді, коли ми захочемо летіти до США і долар (USD) буде сильним, то ми заплатимо більше за рейс, ніж коли USD слабкий проти UA.

Як оцінити, слабка чи сильна валюта?

Найкраще рішення - відстежувати графіки обмінного курсу. Коли ми дивимось на діаграму з точки зору року, бажано, через кілька років, ми маємо посилання на історичну цінність і простіше прийняти рішення. Купуючи в зарубіжних магазинах, варто купувати, коли євро або долар "знижуються" (залежно від валюти магазину) по відношенню до рідної валюти (наприклад, гривні).

Який вплив має курс євро до гривні на інвестиції?

Курсові коливання мають величезний вплив на інвестиції на міжнародні ринки капіталу. Наприклад, коли ми хочемо купувати акції на фондовій біржі Європи, окрім ціни акцій, ми повинні враховувати курс гривні до євро, коли він дуже високий по відношенню до рідної валюти, навіть якщо акції набувають вартості і в той же час курс євро Хмельницький зменшується, ми не зможемо заробити, а навіть втратимо.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...