• Головна
  • Ветеранів АТО Прикарпаття запрошують на навчально-тренувальні збори (відео)
18:33, 29 січня 2020 р.
Надійне джерело

Ветеранів АТО Прикарпаття запрошують на навчально-тренувальні збори (відео)

Ветеранів АТО Прикарпаття запрошують на навчально-тренувальні збори (відео)

Там вони зможуть отримати професійні навички розвідника, розвинути в собі мультизадачність й відповідальність. 

«Учасники отримають професійні навички розвідника. Навчаться правильно інтерпретувати поставлені завдання й давати, в разі необхідності, вказівку іншим розвідникам. Розвинуть в собі вміння поєднувати виконання декількох завдань, що є цінною якістю будь-якого сучасного розвідника. Навчаться приймати зважені, логічно обдумані рішення при виконанні бойових завдань. Знатимуть, як працювати в команді й виховають у собі здатність брати на себе рішучі завдання і виконувати їх без постійного контролю з боку керівника групи або інших командирів», – розповів головний старшина Навчального центру розвідки, старший прапорщик Віталій Кондрат.

Упродовж двох днів бійці опановуватимуть основи військової справи та навчатимуться протидіяти диверсійним підрозділам. Матимуть можливість вдосконалити навички з володіння зброєю, формування підрозділів та їх злагодженої підготовки до виконання завдань за призначенням.

«Знайти ветерана АТО/ООС, який володіє всіма необхідними якостями універсального розвідника практично нереально. Тому буде раціонально підбирати кандидатів, щоб вони здобували необхідні навички на навчально-тренувальних зборах. Адже, війна не закінчена, тож навчання й вдосконалення ніколи не зашкодять», – зазначив член правління Івано-Франківської міської Асоціації учасників АТО Назарій Кішак. 

Ветеранів АТО Прикарпаття запрошують на навчально-тренувальні збори (відео), фото-1

Після закінчення навчально-тренувальних зборів учасникам вручать сертифікати про проходження зборів ветеранами АТО Прикарпаття. 

«Це добре що наші бійці з Івано-Франківська їдуть на вишкіл, тому що потрібно пам’ятати, що в Україні іде війна і потрібно бути готовому до будь-якої ситуації будь-коли!», – додав заступник голови Івано-Франківської міської Асоціації учасників АТО Василь Андріїв. 

Тренувальні збори розвідників відбудуться з 14-15 лютого у Львівській області. Для учасників забезпечується проїзд, проживання та харчування. Попередній запис за телефоном: +380 (95) 233 45 50

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #івано-франківськ #ветерани ато #збори
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...