Плануєш покращити рівень своєї Англійської? SmartWay запрошує!

Плануєш покращити рівень своєї Англійської? SmartWay запрошує!

Багато людей нарікають на «неспроможність» вивчити іноземну мову. Насправді, розмовну мову може опанувати кожен, хто користуватиметься однією логічною формулою: 

Навіщо? Коли? Як? Скільки? 

Плануєш покращити рівень своєї Англійської? SmartWay запрошує!, фото-1

Навіщо це  мені потрібно? Ось найважливіше запитання. Є кілька варіантів відповіді: для роботи, для навчання, для подорожей, для читання (перегляду фільмів, прослуховування пісень і т.д.) чи  для еміграції. Але якщо відповідь «для себе», «не знаю», «для мами», «може знадобиться», – навіть не починайте! Тільки дарма згаєте свій дорогоцінний час. 

Коли? –  встановіть терміни. Адже дуже важливо – окреслити часові межі для  досягнення своєї мети. Наприклад: навіщо? – потрібно здати IELTS і поїхати на навчання до Канади. Коли? – в серпні наступного року. Отже, весь рік попереду – часу вдосталь. Терміни встановлюєте ви самі, не викладачі, не бос, адже лише вам відомо, для чого це потрібно. Глобальні часові межі слід розділити на частини: рік/квартал/місяць/тиждень. Так простіше відслідковувати прогрес і «наздоганяти» згаяне, в разі чого. 

Як? Це технічний момент, як будете навчатися? Вдома, з репетитором, он-лайн, в мовній школі чи на роботі? Обирайте такий формат, який зручний саме вам, але в той же час, який буде тримати вас в тонусі. 

Скільки? Скільки грошей, часу і сил ви готові витратити для досягнення мети? Наприклад, можна домовитися з самим собою, що кожного дня ви приділяєте 15 хвилин англійській (китайській, суахілі), або, що двічі на тиждень витрачаєте 2 години на заняття + дорога в обидві сторони. Підрахуйте і заплануйте, якщо в якийсь момент не склалось, то спробуйте наздогнати в майбутньому. Наприклад, ви пішли у тижневу відпустку, і пропустили свої 4 години. Додайте  їх у свій план наступного тижня – тоді ви вкладетеся в заплановані терміни, і ціль буде досягнуто вчасно. 

І найважливіше, чого не має в формулі – навчайтеся із задоволенням! Насолоджуйтеся процесом, можливістю одразу застосувати нові знання. Хтозна, коли ви опинитеся на безлюдному острові, де вашим єдиним співрозмовником виявиться папуга, що розмовляє лише суахілі.

Плануєш покращити рівень своєї Англійської? SmartWay запрошує!, фото-2

Курси іноземних мов SmartWay ELC в м. Івано-Франківську 

  • можна займатись на вихідних
  • є навчання онлайн
  • тест на встановлення рівня англійської
  • триває набір до груп усіх рівнів

Запрошуємо усіх бажаючих покращити рівень Вашої #English в улюбленій школі SmartWay.

Пропонуємо індивідуальні, групові та дистанційні онлайн заняття із попереднім тестуванням для визначення Вашого рівня мови.

Телефонуй за номером 050 616 33 31

Не зволікате!

Курси іноземних мов SmartWay Смартвей м. Івано-Франківськ іноземні мови курси мов курси англійської мови
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі