У Франківську на випадок коронавірусу обладнали п’ять палат-боксів (відео)

У Франківську на випадок коронавірусу обладнали п’ять палат-боксів (відео)

П’ять спеціальних палат-боксів на випадок коронавірусу обладнали в обласній клінічній інфекційній лікарні. Про це розповіла заступниця головного лікаря Любов Андрусишин.

Упалаті-боксі, де перебуватимуть хворі на коронавірус, є два ліжко-місця, а також санвузол. Лікуватимуть інфікованих медпрацівники в спеціальному одязі.

Заступниця головного лікаря обласної клінічної інфекційної лікарні Любов Андрусишин розповідає, що у кожній палаті є необхідні медикаменти, аби надати першу допомогу, та спеціальне обладнання, інформує “Суспільне”.

“В кожній установі, як і в нас, розроблений алгоритм поступлення таких хворих. Лікар спершу оцінює ступінь важкості хворих. Якщо це важкий випадок, хворого госпіталізують у відділення інтенсивної реанімації. Відразу вимірюються усі життєві показники: температура, пульс тощо. Ми маємо досвід за минулі роки”, – розказуєЛюбов Андрусишин.

За її словами, на випадок епідемії у лікарні все ж бракуватиме палат-боксів. Адже в таких палатах також перебувають й хворі на інші інфекційні захворювання.

“Якщо це будуть масові випадки – область, як і країна в цілому, до цього неготова. Хоча також не треба перебільшувати проблему в тому плані, що коронавірус відомий нам ще з 2000 року. І він постійно циркулює. Можливо дещо видозмінений, мутований. Але в нас досвідчені лікарі. Ми пережили вже не одну епідемію”, – кажезаступниця головного лікаря Любов Андрусишин.

До слова, 31 січня відбулася пресконференція щодо ситуації розповсюдження коронавірусної інфекції. На ній голова Представництва Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні, доктор Ярно Хабіхт розповів про запровадження надзвичайного стану. За його словами, Україна має досить міцну систему захисту від вірусу, однак ризики інфікування є.

новини івано-франківськ корона вірус палати-бокси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі