Дієве лікування залежності від тютюну

Картинки по запросу "Дієве лікування залежності від тютюну"
Картинки по запросу "Дієве лікування залежності від тютюну"

Незважаючи на те, що шкода тютюнопаління є безсумнівною і вже давно доведеною, ця залежність досі займає лідируючі позиції в більшості країн світу. Свого часу поширенню цієї шкідливої звички встигли надати непотрібну рекламу твори літератури, а також кіно і телебачення. І хоча сьогодні на екрані герої,що палять, зустрічаються все рідше - викорінити вже «традиційну» пристрасть досить складно. Та й у багатьох сім'ях діти бачать живий приклад в особі одного, а то й обох батьків та інших родичів.

Однак боротися із залежністю від тютюну потрібно обов'язково! Адже, як вже доведено, шкідливий вплив паління робить не тільки на власний організм курця, але і на оточуючих людей. Тому не слід опускати руки - потрібно шукати все нові шляхи і методи для лікування від цієї неприємної звички.

Одним з «вагомих», на думку прихильників тютюну, аргументів є те, що вартість лікувального курсу досить висока, і за таку суму вони можуть придбати велику кількість сигарет, продовжуючи слідувати звичній пристрасті. Однак такий аргумент можна легко перемогти наступними фактами:

1. Фінансова вигода настане якраз після проходження успішного лікування та повної відмови від покупки тютюнової продукції - причому, зможете помітити ви це дуже швидко.

2. Вам вдасться значно заощадити на необхідних до придбання медикаментах, які рано чи пізно доводиться вживати кожному, хто палить. Для жінок можна сміливо приплюсувати сюди і додаткові косметичні засоби, якими вони змушені користуватися для радикального догляду за станом шкіри, зубів, волосся і т.ін.

У нашій клініці https://darmed.com.ua/ru/nashi-uslugi/lechenie-tabakokureniya/ ви можете пройти курс лікування з відмови від тютюнопаління за вигідними і доступними цінами. Ми використовуємо тільки найсучасніші методики, які успішно довели свою надійність і ефективність.

Але головною умовою, звичайно ж, є бажання самої людини покінчити зі звичкою до паління. Найдієвіші засоби і новітні технології не дадуть результату, якщо пацієнт не буде виконувати приписи лікарів і порушувати режим і правила лікування. Тому слід серйозно поставитися до терапії - саме на такому підході заснований метод Довженка, коли лікар стає справжнім другом пацієнта, допомагаючи йому перемогти шкідливу звичку без застосування медикаментів, надто суворого режиму або гіпнозу. Як показала практика, даний метод лікування має найвищу ефективність.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі