Клініка «Новий зір» - здоров'я очей і повноцінний зір

Картинки по запросу "Клініка «Новий зір» - здоров'я очей і повноцінний зір"
Картинки по запросу "Клініка «Новий зір» - здоров'я очей і повноцінний зір"

Кожній людині знайоме неприємне відчуття в очах, коли при необхідності розглянути предмет докладніше, виникає сильна напруга, а зображення розпливається. Не варто байдуже ставитися до таких, на перший погляд, нешкідливих симптомів. Важливо вчасно звернутися до лікаря. Саме офтальмолог допоможе позбутися від неприємних відчуттів і повноцінно бачити навколишній світ. Куди звернутися за професійною офтальмологічної допомогою?

Клініка «Новий зір» https://www.zir.com.ua/ пропонує послуги з діагностики та лікування складних захворювань зору, кваліфіковану допомогу в підборі окулярів та лінз.

Послуги офтальмологічної клініки «Новий зір»

 1. Діагностика та обстеження. Процедура проводиться безконтактно, безболісно. Пацієнту не потрібно спеціально готуватися.

 2. Лазерна корекція. Безпечний спосіб повернути повноцінний зір. Суть методу в тому, що лазер коригує оптику, не травмуючи очей.

 3. Лікування катаракти. Помутніння кришталика виявляють у більшості пацієнтів, що звернулися до офтальмолога. Лікарі клініки «Новий зір» замінять кришталик на спеціальну штучну лінзу.

 4. Лікування глаукоми. Внутрішньоочний тиск, який може підвищуватися, провокує виникнення цього неприємного захворювання. У клініці пацієнтам запропонують лазерні та хірургічні способи вирішення цієї проблеми.

 5. Дитяча офтальмологія. Спостереження малюка з перших днів життя, вирішення проблем дитячих очей без хірургічного втручання із застосуванням лазерних технологій.

 6. Femto LASIK - унікальна розробка американських лікарів. Дозволяє сформувати клапоть рогівки повністю автоматизовано, без розрізів.

Переваги клініки «Новий зір»

 • якість послуг в клініках мережі «Новий зір» регламентується європейськими протоколами якості;
 • лікарі і фахівці вищої категорії, кандидати медичних наук, за плечима яких тисячі успішних операцій;
 • застосування сучасних методик: Супер-Ласіков, фемто, Гарант фейк, Оптімаль, які дозволяють відновити не тільки гостроту зору, але і його високу чіткість і яскравість;
 • розробка індивідуальних схем лікування для кожного пацієнта;
 • юридичне оформлення обслуговування в клініці дає пацієнтові гарантії про повне виконання зобов'язань починаючи від попереднього огляду до післяопераційної реабілітації.

Клініка «Новий зір» - сучасні технології на службі здоров'я очей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі