Які існують способи друку плакатів?

Картинки по запросу "Які існують способи друку плакатів?"
Картинки по запросу "Які існують способи друку плакатів?"

Плакати є скрізь: у міському просторі, торгових центрах, магазинах, кінотеатрах, театрах, інших комерційних чи культурних просторах. Зараз плакати використовуються майже в усіх сферах людської діяльності. Плакат використовується не тільки як рекламний або електоральний інструмент, але і як декоративний елемент у будинку чи офісі. Важливо, щоб плакати були надруковані на професійному обладнанні, щоб їх якість довгий час тішити око. Ви можете замовити якісний друк плакатів на сайті https://racreative.com.ua та отримати плакати у найближчому відділенні Нової пошти. Технології друку дозволяють надрукувати плакати декількома методами (цифровий, офсетний, широкоформатний). Кожен з них ми вибираємо відповідно до вимог замовника. Звертайтеся!

Друк плакатів починається з вибору способу та техніки друку, що багато в чому залежить від обсягу тиражу. Мета друкованого видання також має вплив. Принцип вибору техніки залежно від кількості плакатів такий, що чим більший тираж, тим нижча ціна за одиницю.

Чим більше тираж, тим дешевше за одиницю

Плану?єте надрукувати дуже велику кількість плакатів, найкращий варіант — офсетний друк. Важливо, щоб друкований плакат мав однаковий зміст і формат, тобто з одного макету друкується декілька сотень або тисяч плакатів. Оскільки найбільші витрати створюються підготовкою до друку, такими процедурами, як вивід офсетних пластин і придладка. Варто згадати, що вигідніше робити замовлення плакатів на офсетному обладнанні враховуючи те, що саме чим більше тираж, тим дешевше за одиницю. Вигідно від 1000 екземплярів і більше. Офсетні друковані плакати ідеально підходять для застосування як у приміщенні, так і на зовні.

Як заощадити на середніх тиражах

Офсетний друк у збірному тиражі — це найкраще рішення, коли планується надрукувати не дуже великий тираж плакатів, але і не маленький. Цінною властивістю використання цієї методики є те, що разом з вами друкується декілька макетів інших замовників, тим самим зводячи відходи друкувальної машини до мінімума. Ефект офсетного друку виявляє стійкість до вологи, інших атмосферних факторів та УФ-випромінювання. Цей метод друку буде ідеальним для плакатів, які планується розміщувати на тривалий час. Що стосується цін на офсетний друк, то чим більше видання, тим нижча ціна за одиницю плаката.

Оптимальний метод

Цифровий друк плакатів — э найпопулярнішим і зручним методом друку плакатів. Це, насамперед, здатність надрукувати навіть один примірник плакату. Замовник також може вибрати формат, який його цікавить, звичайно обмежений лише можливостями друкарської техніки, частіше за все, у друкарнях цифрові машини А3 формату, рідше, А2 або взагалі А1 формату.

Дуже важливою перевагою цифрового друку є відсутність будь-яких витрат, пов’язаних з підготовкою роздруківки, завдяки чому друк одиничних примірників не є проблемою, оскільки в цифровій технології друк проводиться безконтактним методом. Цифровий друк — це найкращий варіант для друку невеликої кількості плакатів на замовлення. Вигідно до 200 екземплярів і менше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі