В Івано-Франківську на закупівельному форумі говорили прo можливості розвитку для бізнесу

В Івано-Франківську на закупівельному форумі говорили прo можливості розвитку для бізнесу

Сьогодні заступник голови обласної державної адміністрації Дмитро Романюк, директор ДП «Прозорро» Василь Задворний, експерти із закупівель громадської організації «Платформа Громадський Контроль», торговельних майданчиків, юристи-практики взяли участь у закупівельному форумі для постачальників, який відбувся у інноваційному центрі «Промприлад. Реновація». 

На захід запросили підприємців, представників підприємств, юридичних компаній, органів влади, місцевого самоврядування, державних, громадських організацій та засобів масової інформації області. 

Дмитро Романюк зазначив: «Сьогоднішній захід є логічним продовженням співпраці обласної державної адміністрації з майданчиком Prozorro. Державні закупівлі упродовж п’яти років дали можливість привести у відповідність закупівельну систему до європейських норм і унеможливити будь-які елементи корупції. На заході  представили продукти Prozorro-маркету. Його ціллю є спрощення роботи бізнесу з точки зору пропонування спільних товарів та послуг для суб’єктів органів державної влади та тих, які беруть участь у закупівлях. Це є чудовою можливістю для розвитку бізнесу в Україні». 

Також посадовець розповів, що метою цього навчального проекту є підвищення економічної активності регіонів, збільшення надходжень до бюджетів різних рівнів та активізація бізнесу в Україні для того, щоб він мав більші можливості з точки зору реалізації своєї продукції. 

На зустрічі фахівці надавали корисні поради для його учасників щодо роботи систем у сфері публічних закупівель, нових можливостей у цих аспектах для бізнесу, нововведення у законодавстві щодо захисту прав постачальників, особливості роботи у системі Prozorro Market, заходи із уникнення технічних помилок, з якими зустрічаються їх учасники під час роботи у цій системі та практику із захисту прав підприємців. 

Також йшлося про практики роботи з Антимонопольним комітетом  та Держаудитслужбою, які аналізують порушення при проведенні закупівель.

новини івано-франківськ закупівелний форум постачальники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі