Одна з найбільших ІТ-компаній України Intellias відкриває офіс у Франківську (фото)

Одна з найбільших ІТ-компаній України Intellias відкриває офіс у Франківську (фото)

Про це в мережі Фейсбук повідомив міський голова Руслан Марцінків.

“У нашого міста, безперечно, є хороший потенціал для розвитку ІТ галузі. Франківськ має багато талановитих інженерів, яких треба залучати до розробки нових технологічних рішень.  Наше місто завжди позиціонується як комфортне для бізнесу. Окрім цього, ми маємо великий простір для розвитку ІТ-спільноти міста і хочемо, щоб якомога більше ІТ-компаній відкривались і розвивались у нашому краї!”, – пише мер.

Компанія Intellias є не лише однією з найбільших ІТ- компаній в Україні, а також одним з найкращих ІТ-роботодавців. А це означає збільшення високооплачуваних робочих місць з комфортними умовами праці для наших талановитих людей.

Одна з найбільших ІТ-компаній України Intellias відкриває офіс у Франківську (фото), фото-1 Одна з найбільших ІТ-компаній України Intellias відкриває офіс у Франківську (фото), фото-2 Одна з найбільших ІТ-компаній України Intellias відкриває офіс у Франківську (фото), фото-3 Одна з найбільших ІТ-компаній України Intellias відкриває офіс у Франківську (фото), фото-4 Одна з найбільших ІТ-компаній України Intellias відкриває офіс у Франківську (фото), фото-5 Одна з найбільших ІТ-компаній України Intellias відкриває офіс у Франківську (фото), фото-6 Одна з найбільших ІТ-компаній України Intellias відкриває офіс у Франківську (фото), фото-7 Одна з найбільших ІТ-компаній України Intellias відкриває офіс у Франківську (фото), фото-8
новини івано-франківськ ІТ-компанія Intellias
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі