Науковці-біохіміки налагоджують співпрацю з румунськими колегами

Науковці-біохіміки налагоджують співпрацю з румунськими колегами

У рамках реалізації транскордонного гранту “Персоналізовані підходи для попередження ожиріння та діабету – спільна румуно-українська програма медичної освіти” (PrePOD) професори кафедри біохімії та біотехнології факультету природничих наук ПНУ ім. Стефаника Галина Семчишин та Володимир Лущак нещодавно відвідали Університет Штефана чел Маре міста Сучава (Румунія), пише сайт університету. 

Метою поїздки було обговорення деталей підготовки договору та реалізації проєкту. Від румунських партнерів керівником проєкту є професор Mihai Covasa, завідувач кафедри охорони здоров’я та розвитку людини; наукові співробітники PrePOD: постдок-біоніженер Roxana Toderean та аспірантка в галузі медицини Oana Iatcu; помічник-адміністратор PrePOD Loredana Patrascu. Детальний план реалізації проєкту обговорювався з особливою увагою до симетричних дій обох партнерів. 

Під час візиту наші науковці-біохіміки також мали нагоду ознайомитися із Університетом Штефана чел Маре, побувати в обладнаних новітніх лабораторіях біохімії та молекулярної біології. 

Варто зазначити, що візит був дуже корисним для команди науковців нашого університету, особливо з огляду на те, що румунські партнери вже мають певний досвід співпраці з місцевими лікарнями в галузі діабету.

новини івано-франківськ пну румунія сучава
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі