Переваги раннього вивчення англійської мови

Переваги раннього вивчення англійської мови

Переваги володіння двома і більше мовами очевидні — це можливість спілкуватися з великою кількістю людей, подорожувати і навчатися за кордоном, отримати цікаву роботу та багато іншого. А якщо вивчати іноземну мову з дитинства, то її можна засвоїти не гірше за рідну. Що дає раннє вивчення мови?

Переваги раннього вивчення англійської мови, фото-1

 1. Надзвичайно легке засвоєння іноземної мови

Дитина цілком природно може опанувати будь-яку іноземну мову, але тільки до певного віку -  8-9 років. Те, що діти засвоюють без будь-яких зусиль в 3-5 років, надалі дається їм дуже важко або взагалі не дається. Те, що дорослі засвоюють важко, діти вивчають, граючись. Те, що дорослі засвоюють із швидкістю равлика, дітям дається майже миттєво.

2. Правильна вимова, майже як у носія

Діти завжди наслідують те, що чують, і у них це виходить на диво добре! Вони здатні сприймати найдрібніші відмінності звуків та інтонацій. Їхні чутливі вуха допомагають їм вловлювати і повторювати складні звуки, які часто важко даються дорослим і навіть підліткам.

3. Зміцнення впевненості в собі

Діти постійно вчаться чомусь новому, але вміння спілкуватися на іноземній мові — досвід, який приносить найбільше задоволення в будь-якому віці. Радість від перших успіхів на шляху до оволодіння іноземною мовою може пробудити в дітях велике бажання до навчання в цілому. А оскільки мова в ранньому віці засвоюється інтуїтивно і природно, легкість і задоволення, які супроводжують цей процес, підвищують у дітей упевненість в собі.

4. Кращі навички читання

Дослідження, проведені Йоркським університетом в Канаді, показали, що знання другої мови дає дітям-білінгвам переваги при навчанні читанню. З віком ця перевага не втрачається, а тільки зростає. Та й саме по собі вміння читати на двох мовах вже вражає!

5. Корисне тренування для мозку

Вивчення другої мови— відмінна зарядка для мозку, яка допомагає розім'яти і зміцнити його. Вивчати іноземну мову— все одно що водити мозок в спортзал!
Якщо  Ви хочете, щоб в майбутньому Ваша дитина вільно спілкувалася англійською, необхідно вже в дошкільному віці закласти невелику, але дуже міцну базу англійською мови. І найкраще це зробити з допомогою унікальної методики В. Мещерякової, яка враховує  особливості розвитку дітей дошкільного і молодшого шкільного віку.

Курси іноземних мов SmartWay ELC в м. Івано-Франківську 

  • можна займатись на вихідних
  • є навчання онлайн
  • тест на встановлення рівня англійської
  • триває набір до груп усіх рівнів 

Запрошуємо усіх бажаючих покращити рівень Вашої #English в улюбленій школі SmartWay.

Пропонуємо індивідуальні, групові та дистанційні онлайн заняття із попереднім тестуванням для визначення Вашого рівня мови. 

Телефонуй за номером 050 616 33 31 

Не зволікате!

Переваги раннього вивчення англійської мови, фото-2
новини івано-франківськ смартвей Курси іноземних мов SmartWay англійська мова вивчення мови мовні курси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі