Визначили переможців першої туристичної премії Івано-Франківської області 2019

Визначили переможців першої туристичної премії Івано-Франківської області 2019

В Івано-Франківську вручили нагороди лауреатам і переможцям першої туристичної премії Івано-Франківської області 2019 (Ivano-Frankivsk Region Tourism Award (IFTA’2019).

В області відбулась дискусія про стратегічний розвиток туризму. Під час заходу відзначили переможців першої туристичної премії Івано-Франківської області 2019, інформує “Галка” з посиланням на iftourism

Лауреатами туристичної премії Івано-Франківської області 2019 року стали: 

Марія Гринюк – голова БО «БФ «Автентика Гуцульщини» – за проведену роботу для світового визнання косівської мальованої кераміки об’єктом нематеріальної спадщини ЮНЕСКО. 

Оксана Федорович – голова ГО «Туристична Асоціація Івано-Франківщини» – за популяризацію спадщини як туристичного ресурсу та залучення грантових коштів для розвитку туризму.

Ігор Цепенда – ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника – за проєкт відновлення обсерваторії на горі Піп Іван Чорногірський та залучення грантових коштів для розвитку туризму. 

Михайло Ковтун – директор КП «Дністровський регіональний ландшафтний парк імені Сергія Дідича» – за розвиток туризму у Дністровському каньйоні та популяризацію екологічного туризму. 

Тарас Тустанівський – готельєр, голова ГО «Асоціація готельєрів та власників садиб Яремчанщини» за розвиток державно-приватного партнерства у сфері туризму та проведення кращого туристичного бізнес-заходу 2019 року. 

Іван Гаврон – готельєр, ресторатор, меценат – за популяризацію туризму та культурної спадщини Яремчанщини. 

Оксана Клебан – керівник туристичного кластеру «Бойківський колорит» за популяризацію сільського туризму та створення першого туристичного кластеру в області. 

Спеціальними переможцями стали: 

Іван Бондарев – краєзнавець, гід – за розвиток туристичного краєзнавства і найпопулярнішу екскурсію у рамках VIII сезону безкоштовних екскурсій в Івано-Франківську. 

Володимир Бучко – голова ГО «Еко-Галич» – за розвиток екотуристичної  інфраструктури. 

Володимир Гергелюк – голова ГО «НАШ ЗАХІД» – за популяризацію туристичної та історико-культурної спадщини Давнього Галича. 

Андрій Дзвінчук – голова ГО «Інститут розвитку Яремчанського краю» – за просвітницькі краєзнавчі проєкти та розвиток державно-приватного партнерства у сфері туризму. 

Василь Книшук – голова ГО «Територія Карпат» – за розвиток мережі пішохідних туристичних маршрутів у Карпатах. 

Яніна Лучейко – голова ГО «Зелене серце Карпат» – за кращу громадську екологічну ініціативу для популяризації сталого туризму. 

Василь Фіцак – голова ГО «ІФРФ «Карпатські Стежки» – за волонтерські туристично-краєзнавчі проєкти. 

Після нагородження відбулась тригодинна дискусія експертів, на якій обговорили стратегічно важливі питання розвитку туризму.

новини прикарпаття переможці першої туристичної премії 2019
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі