• Головна
  • До 1 квітня 2020 року на Прикарпатті триватиме прийом творчих робіт на здобуття Стефаниківської премії
18:18, 2 березня 2020 р.
Надійне джерело

До 1 квітня 2020 року на Прикарпатті триватиме прийом творчих робіт на здобуття Стефаниківської премії

До 1 квітня 2020 року на Прикарпатті триватиме прийом творчих робіт на здобуття Стефаниківської премії

Управління культури, національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адміністрації оголосило про прийом творчих робіт на здобуття премії імені Василя Стефаника в галузі літератури. 

Премією імені Василя Стефаника відзначають творчі роботи в галузі літератури, які є духовним надбанням українського народу, утверджують високі гуманістичні ідеали, збагачують історичну пам'ять народу, його національну свідомість та самобутність і стали видатною подією у літературному житті Прикарпаття, інформують "Вікна" з посиланням на пресслужбу Івано-Франківської облдержадміністрації.

На здобуття премії імені Василя Стефаника представляються нові твори і роботи, опубліковані у завершеному вигляді упродовж двох останніх років, але не пізніше, як за три місяці до їх висунення на здобуття Стефаниківської премії.

Премія присуджується за номінаціями:

- проза (драматургія, переклади);

- поезія;

- документальна і науково-критична література (естетика, літературознавство, мистецтвознавство, українознавство, художня публіцистика, критика, мемуаристика);

- твори або роботи, що популяризують творчість Василя Стефаника і написані письменниками, котрі проживають за межами області.

У номінації може бути премійовано лише один конкурсний твір чи роботу. Рішенням комісії премія імені Василя Стефаника може не присуджуватися. 

Твори та роботи на здобуття премії імені Василя Стефаника пропонують творчі спілки, об’єднання, товариства, громадські організації мистецького та просвітницького спрямування, навчальні мистецькі заклади, видавництва, редакції газет і журналів. 

Комісія розглядає, обговорює та оцінює твори і роботи, подані на здобуття Стефаниківської премії, у три конкурсні тури: 

- перший тур — попередній відбір творів і робіт та допущення їх до другого туру конкурсу шляхом обговорення та відкритого голосування; 

- другий тур — допущення творів і робіт до третього туру конкурсу таємним голосуванням; публікації в засобах масової інформації списку авторів та робіт, допущених до другого туру; підготовка в разі необхідності експертних висновків;

- третій тур — підсумкове обговорення творчих робіт, прийняття шляхом таємного голосування рішення щодо кандидатур на присудження Стефаниківської премії і подання його на розгляд голові обласної державної адміністрації та голові обласної ради для затвердження розпорядженням. 

Творчі роботи приймаються з 1 березня до 1 квітня поточного року за адресою: 76004, м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, каб.541, тел.: (0342) 55-19-41.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #прикарпаття #премія імені Василя Стефаника
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...