• Головна
  • «Аргументи Халаменди – фейк, далекий від юриспруденції». З'явилася заява «Марксмен Компані» про ситуацію на ринку (ВІДЕО)
14:58, 5 березня 2020 р.
Надійне джерело

«Аргументи Халаменди – фейк, далекий від юриспруденції». З'явилася заява «Марксмен Компані» про ситуацію на ринку (ВІДЕО)

«Аргументи Халаменди – фейк, далекий від юриспруденції». З'явилася заява «Марксмен Компані» про ситуацію на ринку (ВІДЕО)

Виконавчий директор ТОВ «Марксмен Компані» Геннадій Ахтирський виступив з офіційною заявою на тему корпоративного спору щодо Центрального ринку Івано-Франківська. 

У своєму зверненні компанія «Марксмен Компані» прокоментувала нещодавній виступ кримінального елемента Ігоря Халаменди та його юриста, проаналізувала продемонстровані судові ухвали та вкотре довела, що наведена ними аргументація є абсурдною та маніпулятивною, пише Фіртка

Так, у відеозверненні Ігоря Халаменди і його адвоката має місце маніпулювання та перекручення фактів, розраховане на аудиторію, яка далека від юриспруденції. 

«Ці ухвали взагалі не можуть встановлювати чи посвідчувати будь-які фактичні обставини. Їхнє основне і єдине призначення - це надання дозволу слідству на проведення певних слідчих та процесуальних дій. Мало того, у Кримінально процесуальному кодексі України передбачено, що висновки, які містяться в ухвалах слідчих суддів, не мають доказового значення у кримінальному провадженні», - йдеться в оприлюдненій заяві. 

Виконавчий директор ТОВ «Марксмен Компані» Геннадій Ахтирський наголошує, що компанія є законним володільцем майна Центрального ринку згідно з чинним договором оренди, а її діяльність по адмініструванню ринку має всі правові підстави, що було підтверджено та взято до уваги слідством. 

«Мотивація юриста Халаменди у вказаному перекручуванні фактів зрозуміла - обман свого клієнта і прикриття своїх систематичних поразок на різних фронтах юридичної боротьби у корпоративному спорі. Якби сам Халаменда хоча б перечитав суть ухвал слідчого судді, то напевно не пішов би на зйомку відеоролику, який показує його неграмотність», - підсумовує Геннадій Ахтирський.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #івано-франківськ #центральний ринок #халаменда #Марксмен Компані #заява
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...