Реклама
11:24, 7 березня 2020 р.
Як вибрати настільну гру?
Реклама
Настільні ігри потрібні, щоб весело і з користю провести вільний час і розвинути деякі навички. У них можуть грати діти і дорослі. Будь-яка настільна гра - це набір предметів, які гравці переміщують або передають з рук в руки. Процес відбувається за певними правилами, які у кожної гри свої.
Вигідно придбати настільні ігри для компанії ви можете на https://nastolka.com.ua/!
Як підібрати гру під вік учасників?
Якщо в настільній грі збирається взяти участь компанія, потрібно враховувати середній вік гравців. Є ігри, які не вимагають активності і навряд чи сподобаються молоді, а рухливі не припадуть до душі літнім людям. Малюкам буде важко зрозуміти правила складної гри. Їм можуть сподобатися ігрові матеріали, особливо якщо вони яскраві або складаються з кумедних фігурок, а також настільні ігри на логіку, де потрібно подумати.
Більш дорослій дитині цікавіше вирішувати завдання, яке пропонує гра: добути скарби і вийти з лабіринту, створити складний рецепт і заробити очки, пояснити за допомогою асоціацій, міміки або жестів явище і предмет.
Ігри для дорослих відрізняються більш продуманим сюжетом і складною механікою.
Чому важливо, скільки людина буде грати?
Багато ігор призначені тільки для великої кількості учасників, а інші-строго для двох. Бувають і індивідуальні варіанти, але найчастіше кількість учасників — від двох до чотирьох. Кількість гравців, на яке розрахована гра, написано на її упаковці.
Важливо відразу вирішити, скільки людей візьмуть участь в грі. Деякі настільні ігри можуть бути нудні тільки для двох. Якщо частіше гратимуть саме двоє, не варто купувати ігри, які розраховані на велику компанію.
Як взаємодіятимуть учасники?
Важливо і те, як учасники будуть взаємодіяти між собою під час гри. Є два основних варіанти: кожен сам за себе або в команді. Часто гравці об'єднуються, щоб перемогти в умовах, які пропонує гра, або грають один проти одного. Набагато рідше зустрічаються ігри, в яких одна людина може виступати проти цілої команди.
Який може бути реквізит?
Реквізитом можуть бути карти, гральні кістки, папір і олівці, а також спеціальні пристосування, які лежать в коробці.
Які жанри бувають?
Виділяють кілька типів настільних ігор: інтелектуальні, творчі, рухливі і кооперативні.
Інтелектуальні більше призначені для дітей, яким треба розвивати логіку і ерудицію. У форматі розваг вони зможуть тренувати пам'ять і мислення. До таких ігор відносяться мемо, де треба запам'ятовувати картинки або слова. Гра також пізнавальна, тому що знайомить з явищами світу. Настільні ігри з математичним ухилом допомагають дитині краще засвоїти дії з числами.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Спецтема
Оголошення
18:48, 7 грудня
13
13:32, 1 грудня
1
live comments feed...