
15:59, 16 квітня 2020 р.
Надійне джерело
Короновірусом заразилась 10-річна дівчинка з Косівщини

За останню добу в Івано-Франківській області зафіксовано 45 нових випадків COVID-19.
“Ситуація з коронавірусною інфекцією в нашій області залишається однією з найскладніших у державі. На сьогоднішній день на Прикарпатті 401 випадок COVID-19, з них 5 – діти. За останню добу коронавірусну інфекцію діагностували у дитини з Косівського району, це дівчинка 10 років”, – повідомив голова ОДА Віталій Федорів.
Це вже другий випадок інфікування коронавірусом дитині на Косівщині. 14 квітня повідомили, що COVID-19 підтвердили у 8-річного хлопчика з цього району. Він перебуває на самоізоляції.
Також Прикарпатті є ще троє дітей з таким же діагнозом: 17-річна дівчина з Івано-Франківська, 14-річна дівчина в Снятинському районі, та 9-річний хлопець в Тлумацькому районі. Неповнолітня пацієнтка з Франківська лікується в інфекційній лікарні, інші діти – на самоізоляції під наглядом сімейних лікарів, пишуть Версії.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:00
Вчора
12:49
18 грудня
Оголошення
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
11:05, 19 грудня