
08:59, 24 квітня 2020 р.
Надійне джерело
Руслана Марцінківа викликали на допит у поліцію

Про це він повідомив на своїй сторінці у соціальних мережах, пише Фіртка.
Нагадаємо, очільник міста вимагав, щоб поліція вивезла з Івано-Франківська усіх ромів.
За фактом висловлювання міського голови слідчі поліції Івано-Франківщини розпочали кримінальне провадження за ст. 161 Кримінального кодексу України, це – порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками.
Відреагував на слова очільника Івано-Франківська Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.
Пізніше Марцінків наголосив, що вони порушували карантин. Також, міська рада отримувала скарги від мешканців міста. Тому і було прийнято рішення повернути цих осіб у Закарпатську область, де вони приписані.
За його словами, поліція звернулася з проханням надати транспорт для повернення додому 20 осіб з Іршавського та Свалявського районів Закарпаття, які жебракували.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Пол Ратт та Джек Блек вирішили власноруч перезняти культовий фільм. Про що буде нова “Анаконда” та чому всі її так чекають?
Новини компаній
15:00
23 грудня
1 Гбіт/с – новий стандарт швидкості Укртелеком
Новини компаній
11:00
23 грудня
10:04
23 грудня
Оголошення
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
11:05, 19 грудня