• Головна
  • Чому не варто відкладати візит до лікаря?
08:49, 2 травня 2020 р.
Надійне джерело

Чому не варто відкладати візит до лікаря?

Чому не варто відкладати візит до лікаря?

Час минає, століття за століттями змінюються люди, традиції, релігійні та наукові дані набувають нових рис. Поруч з цим виникають все нові захворювання, як інфекційні так і соматичні. Навіть ті самі бактерії, які колись легко знищувались простим пеніциліном, на сьогоднішній день еволюціонували до того, що навіть найсильніші комбінації антибіотиків не можуть на них подіяти. Нові віруси тепер ледь не щороку доводять нас до масової паніки.

Чому люди ігнорують необхідність профілактичного обстеження?

Поруч з науково-технічним прогресом значного прогресу набули серцево-судинні захворювання, онкологічні патології, психічні розлади. Симптоматика стає більш прихованою і при цьому підступною. Впровадження можливості профілактичного обстеження дало можливість лікарям діагностувати ці захворювання на ранніх стадіях, і, звичайно ж, успішно лікувати їх.

Та виникає ряд проблем, з якими стикаються як пацієнти, так і лікарі:

·Неіфнформованість та неусвідомленість пацієнтів. Будьмо відвертими, більшість людей навіть не здогадуються про існування багатьох хвороб, доки безпосередньо не зіткнуться з ними. Що вже й казати про профілактику.

·Поруч з першим пунктом тісно стоїть глобальний доступ до інформації з неправильним її використанням. Адже чомусь люди довіряють не пораді лікаря, а гучним заявам блогерів та знаменитостей, які рекомендують багато недієвих та небезпечних речей: використання косметичних засобів з антибіотиків, споживання різних біодобавок, відмову від вакцинації і навіть поїдання власної плаценти. Про самолікування через гугл страшно навіть згадувати.

·Відкладання візиту на невідомий час. Навіть якщо люди і відчувають якісь симптоми, то візит до лікаря відкладається до тих пір, доки ці симптоми не стануть нестерпними.

·Брак особистого вільного часу. Навчання, робота, сім’я та інші фактори забирають увесь наш вільний час, тому, чомусь, питання здоров’я відкладається на останню позицію.

·Нестача коштів. Використання сучасних ресурсів та потужної лікувально-діагностичної апаратури потребує водночас великих коштів, що, на жаль, далеко не кожен може собі дозволити.

Бо чого може призвести відкладання візиту до лікаря?

Відкладання візиту до лікаря може стати для вас рулеткою: або симптоми минуть, або ж навпаки, виникнуть незворотні ускладнення. Цими ускладненнями можуть бути перехід у хронічну форму, ураження різних груп органів, поява невідкладних станів: кровотечі чи шоку, навіть малігнізація (перетворення уражених клітин у ракові та онкологічний процес).

Деякі захворювання можуть навіть призвести до втрати життєво-важливих функцій. Ваша роль у соціумі може різко знизитися через неможливість підтримувати професійну діяльність, або й взагалі неможливість банального догляду за собою.

Все залежить від виду захворювання, стану пацієнта та його індивідуальних даних та інших факторів. Але чи вартий цей ризик вашого здоров’я та здоров’я близьких?

Чому варто звернутися в Оксфорд Медікал?

Ми розуміємо, що навіть у період пандемії коронавірусу, всі інші хвороби не втратили свою актуальність. Люди потребують якісної медичної допомоги! Тому в нашому центрі ви маєте гарантовану можливість пройти консультацію у необхідних фахівців, здати всі необхідні лабораторні аналізи, обстежитись за допомогою методів ендоскопії та УЗД. І все це на базі центру!

Тільки у нас створено програму лояльності до пацієнтів, яка передбачає численні знижки та можливість відтермінування оплати. Можливість дистанційного запису забезпечує уникнення нестерпних черг та масового скупчення людей.

Для запису варто тільки зателефонувати: 0673777299, 0503777299

Потурбуйтесь про найцінніше – довіртесь найкращим!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#оксфорд медікал #медична клініка #медичні послуги #івано-Франківськ
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...