Реклама
15:01, 6 травня 2020 р.

Що таке промисловий чиллер?

Реклама
Що таке промисловий чиллер?, фото-1

Промислове охолодження є дуже важливою проблемою для багатьох компаній. Оптимальна робота таких систем забезпечує стабільну роботу виробничої лінії або правильне зберігання продуктів. Промислові чиллери будуть необхідні для підтримки правильної температури. Це пристрої потужністю понад 100 кВт, завданням яких є подача холодного повітря в приміщення без кондиціонера. Вони також будуть добре працювати під час літньої спеки в якості додаткового джерела охолодження. Промислове охолодження - це область технологій, яка займається отриманням і підтриманням температур нижче температури навколишнього середовища в окремих приміщеннях.

Промислове охолодження - види обладнання

Асортимент чиллерів включає прилади з повітряним і водяним охолодженням, а також прилади з окремим конденсатором, що дозволяє задовольнити різні вимоги. Чилери з повітряним охолодженням, придбати які можна тут - https://termocom.com.ua/chilleri, зустрічаються найчастіше. Вони пропонують дешеві, універсальні і ефективні рішення для контролю рівня комфортної температури там, де потрібна висока ефективність і надійність. Прилади з природним охолодженням знижують споживання енергії до 75% в холодну пору року. Коли температура зовнішнього повітря становить +2°C або нижче, охолодження практично не відбувається, що дозволяє значно знизити експлуатаційні витрати і продовжити термін служби холодильної установки.

Чилери з водяним охолодженням компактні і займають дуже мало місця в машинному відділенні. Використовувані для комерційного і промислового застосування, вони виробляють холодний і гарячий пар, тому їх можна використовувати для охолодження або нагрівання, а також для того й іншого одночасно. Холодильні агрегати без конденсатора є компактними, оскільки в них використовується зовнішній конденсатор. Вони можуть використовуватися в екстремальних умовах експлуатації.

Як працює холодильна установка?

Конденсаторні установки можуть використовуватися в широкому спектрі систем кондиціонування, охолодження та вентиляції. Ефект охолодження використовується в багатьох областях - від домашніх господарств до комерційних об'єктів і технологічних процесів в промисловості.

Типова модульна холодильна установка використовує тандемні компресорні системи з постійною швидкістю, що дає деякі можливості для адаптації продуктивності до часткового навантаження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...