
12:02, 21 лютого 2013 р.
Івано-Франківськ стало відвідувати менше туристів
Євро-2012 не виправдав очікувань щодо збільшення туристів у Івано-Франківську. Навпаки, приріст відвідувачів обласного центру зменшився в порівнянні з минулим роком майже в три рази. Чиновники мають надію на покращення статистики у цьому році.
Зокрема в місті проведуть три традиційні фестивалі - Свято ковалів, Свято хліба та Прикарпатський вернісаж. Також хочуть започаткувати нове дійство.
До слова, торік в Івано-Франківську зупинялося 30 тисяч подорожуючих. Туристичні фірми сплатили до міського бюджету 3 мільйони гривень. Значно більшу суму відпочивальники залишили у станиславівських готелях, ресторанах та магазинах.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Комфортні поїздки таксі в Івано-Франківську: як зручно пересуватися містом з Opti 579
Новини компаній
14:18
26 грудня
10:08
24 грудня
Оголошення
19:10, 25 грудня
1
10:04, 15 грудня
1
08:17, 15 грудня
15
14:23, 20 грудня

Коментарі