Реклама
17:52, 21 червня 2020 р.

Організація пральні

Реклама
Організація пральні, фото-1

Пральня - це підприємство, де здійснюється прання та подальша обробка (полоскання, сушка, прасування) білизни. Данна послуга необхідна як приватним особам, так й в ряді установ:

  • лікарнях,

  • готелях,

  • дитячих садах й т.д.

Організації, які не можуть влаштувати та утримувати власні пральні, користуються послугами незалежних підприємств. Для того, щоб забезпечити максимальний прибуток та уникнути зайвих витрат на облаштування, власникам комерційних пралень необхідно правильно підібрати для них обладнання.

Підбір та постачання устаткування

При організації своєї пральні можна звернутися за допомогою в підборі обладнання безпосередньо до постачальників та отримати пораду від фахівців. Після цього можна починати робити підбір обладнання пральні. Це дуже важливо, так як слід розрахувати оптимальне співвідношення між необхідною продуктивністю пральні та кількістю обладнання. Також для порівняння можна вибрати кілька варіантів комплектацій.

Сьогодні на stirka.ua/prachechnoe-oborydovanie можна знайти повний набір обладнання для власної пральні: пральні машини, віджимні центрифуги, сушильні машини, прасувальні, фінішне та допоміжне обладнання для різних типів білизни.

Діяльність підприємства пральні заснована на суворому дотриманні санітарно-гігієнічних та екологічних норм. Технологічний проект пральні / хімчистки регламентується безліччю обмежень та норм.

При технологічному проектуванні пралень необхідно дотримуватися принципу поточности виробництва. Потоки брудної та чистої білизни не повинні перетинатися, продезінфікована білизна не повинна змішуватися з іншими видами. Приміщення для чистої та брудної білизни повинні бути суворо ізольовані одне від одного.

Підвищені вимоги при технологічному проектуванні пралень підприємств пред'являються до:

  • пристрою приміщень для персоналу,

  • системи вентиляції робочих ділянок для захисту від шкідливих речовин,

  • облицювання стін для захисту від підвищеної температури та вологи.

Грамотне виконання технологічного проектування дозволить пройти всі перевірки та здійснювати ведення бізнесу в повному обсязі.

Правильний вибір професійного обладнання для пралень забезпечить безперебійне функціонування підприємства та допоможе уникнути зайвих витрат на його утримання. Перед підбором доцільно оцінити:

  • приблизний обсяг білизни, який ви збираєтеся обробляти;

  • режими роботи підприємства;

  • вид білизни.

Організація пральні при ресторані, санаторії чи готелі - важливий крок, який вимагає серйозних капіталовкладень та ретельного осмислення. Головний аргумент «за» - економія (в недовгостроковій перспективі) та можливість контролювати процес (відразу після покупки обладнання).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...