![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
15:05, 4 березня 2013 р.
Триває збір коштів для дівчини, яка постраждала від “валентинівського” стрілка
Всеукраїнська професійна спілка «Футбол України» (голова Ігор Гатауллін), відреагувавши на звернення ФК «Нафтохімік» та Івано-Франківської обласної федерації футболу, виділила кошти на лікування гравця команди «Нафтохімік» і молодіжної збірної України Вікторії Пилипів. Як повідомляє прес-служба ФК "Нафтохімік", рішення про надання спортсменці фінансової допомоги ухвалила також Президія Федерації футболу України.
Крім цього, Івано-Франківська обласна федерація футболу та ФК "Нафтохімік" через обласний благодійний фонд "Прикарпатський футбол" здійснюють збір коштів на лікування Вікторії Пилипів.
Реквізити Івано-Франківського обласного благодійного фонду "Прикарпатський футбол":
р/р № 26004060830626 КБ Приватбанк,
МФО 336677,
КОД 25598470,
з поміткою "На лікування Вікторії Пилипів"
Контактний тел. (03422) 3-11-14 (Івано-Франківська обласна федерація футболу).
Нагадаємо, що 14 січня Вікторія Пилипів була важко травмована пострілом у голову. В постраждалої серйозна черепно-мозкова травма і пошкоджені органи зору. Сьогодні за життя дівчини борються медики Івано-Франківської обласної клінічної лікарні. Щодня на необхідні препарати витрачається близько 1 000 гривень. Нещодавно Вікторія Пилипів, яка тривалий час перебувала в комі, повернулась до свідомості. На неї очікує тривалий курс інтенсивної терапії і реабілітації.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...