• Головна
  • Підробіток під час карантину в Івано-Франківську
Новини компаній
11:00, 21 липня 2020 р.

Підробіток під час карантину в Івано-Франківську

Новини компаній

Не секрет, що деякі українці позбулися роботи через пандемію коронавирусной інфекції, тому що заклади громадського харчування, торгові точки, кінозали, готелі і багато інших організацій міста були закриті.

Які співробітники зараз затребувані?

Найактуальнішими вакансіями стали водії, продавці і кур'єри. Івано-Франківськ пережив серйозні обмежувальні заходи. Призупинивс транспортний рух, кафе, магазини і ринки, але робітники ціх сфер не можуть повністю перейти на віддалену роботу.

Дані Головного управління статистики вказують на те, що роботи позбулися майже 20% працездатних громадян.

Одні працевлаштовані освоїли віддалену роботу, іншим довелося піти в неоплачувану відпустку.

Підробіток під час карантину в Івано-Франківську, фото-1

КМІС проводив дослідження, яке показало, що 40% співробітників продовжили трудову діяльність в колишньому режимі, 36% стали працювати з дому, 22% пішли у відпустку за свій рахунок, 2% були звільнені. Люди не отримували зарплату кілька місяців. Для того, щоб врятувати свою фінансову ситуацію, можна влаштуватися на підробіток.

Популярна в Івано-Франківську дошка безкоштовних оголошень OBYAVA.ua, поділився аналітичними даними зібраними на основі розділу "Робота в Івано-Франківську" - https://obyava.ua/ua/rabota/ivano-frankovsk. Аналітика дозволила дізнатися, які спеціалсіти найбільш затребуваних в липні 2020 року серед работодавців міста і області.

Зараз роботодавцям потрібні водії, кур'єри, продавці для роздрібних точок продажів, дистанційні викладачі англійської.

OBYAVA.ua зазначає, що водіям і кур'єрам тепер найлегше влаштуватися на підробіток. Попит на таксі і експрес-доставку теж виріс.

З початком карантину сервіси кур'єрської доставки розширилися. Роботодавцям стали потрібні нові співробітники. До них відносяться кур'єри, пакувальники, оператори служби підтримки, водії і спеціалісти будівельних спеціальностей. Безробітні завжди цікавилися цією роботою, тому дефіциту по кадрам немає.

Підробіток під час карантину в Івано-Франківську, фото-2

Аналітики повідомили, що з'явилися спеціалізовані посади. До них відносяться особисті та корпоративні вірусологи-контролери коронавирусной інфекції, агенти з продажу і розповсюдження юридичних послуг компаніям, які постраждали від карантину. Але поки це рідкісні вакансії.

Які вакансії користуються попитом у жителів Івано-Франківська? Скільки можна заробити на них?

Здобувачі теж враховують інтереси ринку, намагаються влаштуватися кур'єром або водієм.

Співробітники порталу OBYAVA.ua розповіли, що серед претендентів зріс попит на роботу кур'єром. Пошук цієї посади збільшився на 91% щодо періоду до пандемії. На 22% стало більше запитів на вакансію водія таксі. Франківці пристосовуються до умов, що змінилися, намагаються передбачити попит на ринку праці. Всім потрібна затребувана робота.

Юлія Неходова, що займає посаду керівника маркетингового відділу сервісу OBYAVA.ua, повідомила, що причиною популярності перукарських послуг стало тимчасове закриття салонів краси. Ця сфера потрібна людям, особливо чоловікам.

Затребуваними залишаються майстри нігтьового сервісу. Попит на них збільшився в 2 рази. На 20% більше роботи з'явилося у репетиторів, які проводять онлайн-уроки. Актуальною стала діяльність швачки, з'явилася нова послуга, яка передбачає пошиття масок.

OBYAVA.ua склала ТОП-5 найбільш затребуваних спеціальностей під час пандемії:

  • Лікарі.
  • Кур'єри.
  • It-спеціалісти.
  • Репетитори.
  • Швачки.

З почалася карантину кур'єри стали отримувати на 16% більше, ніж раніше. Оплата замовлення становить 160 грн. Зарплата в цій сфері залежить від місяця, популярності товарів і функцій, які виконуються співробітником. Нерідко кур'єрам доводиться не тільки доставляти продукти, а спочатку купувати їх.

Послуги репетиторства в Івано-Франківську оцінюються до 320 грн. Це перевищує оплати попереднього періоду на 200%.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...