• Головна
  • Чим відрізняється Business English від загальної англійської?
Новини компаній
11:00, 23 липня 2020 р.

Чим відрізняється Business English від загальної англійської?

Новини компаній
Чим відрізняється Business English від загальної англійської?, фото-1

Нікого не здивуєш тим, що в сучасному світі ділова англійська став необхідністю. Загальна англійська допомагає розібратися в граматиці, набрати необхідний вокабуляр для повсякденного спілкування. Курс бізнес англійської дає щось більше, а саме:

  • ділове листування (форма подачі інформації, характерні обороти і часто вживані фразові дієслова)
  • фрази, лексика для переговорів з іноземними клієнтами, постачальниками та партнерами
  • навички розуміння англійської швидкого мовлення на слух
  • навички грамотного говоріння на бізнес тематику
  • читання і розуміння автентичних статей (не секрет, що всі нові ідеї та концепції друкують англійською)
  • можливість роботи в міжнародних компаніях (не тільки міжнародні, а й українські компанії зацікавлені в тому, щоб їх співробітники володіли діловою англійською на належному рівні)
  • можливість навчання проходити курси підвищення кваліфікації англійською.

Де вивчати бізнес-англійська?

У наш час безмірне кількість інформації знаходиться у вільному доступі. Підпишіться на тематичні паблік з фразами ділової англійської в інстаграм, фоловите відомих американських бізнесменів, читайте їх пости, коментуйте. Підпишіться на тематичні ютуб канали.

Іноді щоб вчитися самостійно не вистачає системи навчання. Для системного навчання можна піти на курси ділової англійської. Наприклад, в міжнародному центрі іноземних мов Ораторіка модулі курсу «Бізнес» розраховані на три рівня знань мови: В1 +, В2, С1. У кожному модулі 15-18 тим, в одному розділі близько 16-30 фраз, мовних зворотів і аудіо з носіями англійської. Всі граматичні та лексичні теми супроводжуються говорінням, студенти відразу застосовують отримані знання в розмові. Також в курс входить тренування листи, читання ділової документації і аудіювання.

Часто керівники оплачують корпоративні курси англійської, які проводяться прямо в їхньому офісі. Наприклад, в Ораторіка є курсі корпоративного англійської, викладачі розробляють програму безпосередньо під потреби співробітників (юридична, медична сфери діяльності, банківська справа, готельно-ресторанний бізнес та ін). При цьому враховуються побажання керівників щодо місце проведення курсів, кількості осіб в групі, кількості занять на тиждень і їх тривалості.

Як вибрати курси ділової англійської?

Чим відрізняється Business English від загальної англійської?, фото-2

Дуже важливо звернути увагу на наступні аспекти: рейтинг курсів, їх місце розташування, професіоналізм викладачів. Орієнтуйся на свій рівень і мети. Визнач свій рівень знань англійської. Досвідчені викладачі Рекомендується починати бізнес-англійська з рівнем мови не нижче Pre-Intermediate. У Oratorica навчання на курсі «Бізнес» починається на рівні В1 +. Якщо у вас рівень англійської нижче Pre-Intermediate, то краще почати з загальної англійської, а потім перейти на бізнес-курс.

Познайомся з рейтингами шкіл. Це легко зробити на таких платформах, як Enguide і Guidelang. Enguide - це перший в Україні сервіс з пошуку і вибору курсів англійської. Тут можна знайти курси в Києві, Одесі, Львові, Харкові, Дніпропетровську, Запоріжжі, кров Розі та Миколаєві. Також можна прочитати відгуки студентів. За підсумками Enguide.ua Ораторіка стала школою англійської №1 в 2019 році.

Guidelang

Рейтинг, який публікує Guidelang, підстав на наступних факторах: підтвердження компанії представником Guidelang.com.ua, наявність інфраструктури, досвід роботи школи на ринку, відгуки випускників. За оцінкою міжнародного експерта з курсів іноземних мов Guidelang.com.ua в 2020 році Oratorica зайняла позицію «Курси іноземних мов №1» в Одесі. І в 2020 році школа зайняла перше місце серед шкіл Кишинева.

Визначитися з місцем розташування

Курси повинні знаходиться поруч з будинком, щоб витрачати мінімум часу на дорогу. Наприклад, курси англійської в Одесі Ораторіка розташовані в 4 головних районах міста. Якщо це корпоративне навчання, то зазвичай воно відбувається в офісі компанії.

Онлайн або оффлайн

Завжди навчання в офлайні ефективніше, тому що поруч викладач, який контролює і підтримує. Під час карантину онлайн-курси стали актуальними як ніколи. У 2019 Oratorica запустила проект Oratorica.online, що дозволило людям з інших регіонів України отримати якісні знання.

Якщо ви моряк і вибираєте гідні курси англійської для моряків в Одесі, то Ораторіка пропонує спеціальну програму для моряків - групові та індивідуальні заняття.

Познайомитися з викладачами

Дуже важливою є кваліфікація викладача і його здатність складні речі пояснювати просто. Багато курс запрошують на БЕЗКОШТОВНЕ урок, щоб ви могли познайомитися з викладачами, взяти участь у занятті. Запишіться на пробний урок в кілька шкіл - це допоможе вам вибрати кращу. Школа Oratorica запрошує тебе на безкоштовний урок, на якому ти можеш познайомитися з викладачем, поставити питання і почати впевнено рухатися до своєї мрії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...