![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
16:03, 13 березня 2013 р.
Івано-Франківську міську дитячу лікарню перевірять
Прокуратурою м. Івано-Франківська із залученням фахівців міської санепідемстанції розпочато перевірку в Івано-Франківській міській дитячій лікарні.
Підставою для перевірки стало повідомлення у засобах масової інформації про інфекційне захворювання дітей, які лікувались у дитячій лікарні та в подальшому були госпіталізовані в обласну інфекційну лікарню з підозрою на кишкові розлади.
На сьогоднішній день вже відібрано зразки харчових продуктів, каналізаційної та стічної води. Крім того, перевіряється санітарний стан палат, де перебували діти, в яких виявлено кишкові розлади, та проходження медперсоналом щорічних медоглядів.
За результатами перевірки прокуратурою м. Івано-Франківська буде прийнято відповідне правове рішення, і, у разі виявлення порушень, вживатимуться заходи для їх усунення.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...