• Головна
  • На Івано-Франківщині створили «Дорогу смаку Прикарпаття»
15:28, 2 вересня 2020 р.

На Івано-Франківщині створили «Дорогу смаку Прикарпаття»

На території Івано-Франківської області триває робота над формуванням мережі гастрономічних маршрутів.

Відбулися установчі збори громадської спілки «Дороги смаку Прикарпаття», яка має на меті об’єднати виробників традиційних локальних продуктів, заклади харчування, розміщення та інших операторів туристичного ринку Івано-Франківщини у мережу гастрономічних маршрутів з одноіменною назвою.

«Дороги смаку Прикарпаття» - є одним із елементів ініціативи проєкту ЄС «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні», спрямованого на розвиток загальнонаціональної мережі еногастрономічних маршрутів «Дороги вина та смаку України».

Завданням проєкту є впровадження системи географічних зазначень у сегменті виноробства та виробництва локальних продуктів харчування на всій території України. Його реалізація дасть змогу ввести систему контролю якості, привести українське законодавство у відповідність до європейського, що тільки посилить процес популяризації внутрішнього туризму країни.

Метою Дороги є інтегрування пропозицій виробників традиційних локальних продуктів, зокрема продуктів харчування із зареєстрованим зазначенням походження (географічним зазначенням) у систему туристичного ринку через формування нової гастротуристичної пропозиції з акцентом на гастрономічні традиції Гуцульщини, Бойківщини, Покуття.

На установчому засіданні було обрано голову правління, нею стала Ірина Фіщук, - засновниця сімейної ресторації «Світлиця Мулярових».

Члени Правління:

Іван Мойсюк (ГС "Асоціація карпатських ватагів", с-ще Верховина)

Михайло Стовп'юк (Stovpiuk family brand, с. Спас Коломийського району)

Любов Станіславська (ресторан "Villa Familia", м. Коломия)

Оксана Клебан (ГС "Бойківський колорит", с-ще Вигода).

Зазначимо, що розробка гастромаршрутів здійснюється за активної підтримки обласної та міської влад, а також виробників традиційних локальних продуктів, закладів харчування, закладів розміщення м. Івано-Франківська, Долинського, Коломийського, Тлумацького, Косівського, Верховинського районів та Яремчанської міської ради.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...