![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
14:45, 4 вересня 2020 р.
На Прикарпатті вчителі за власні гроші ремонтують ліцей
Верховинський ліцей № 1 потребує капітального ремонту. Ремонтні роботи у навчальному закладі не проводилися упродовж 15 років.
Про це в ефірі Суспільного Карпати повідомила директорка ліцею Оксана Волинюк.
“У нас в критичному стані спальні корпуси, в яких від понеділка до п’ятниці проживають діти. Вони не мають змоги добиратися додому щодня. У ліцеї переважно навчаються діти, яким треба до школи йти півтора кілометра по горах. Вони фізично не можуть подолати такий шлях, – сказала Оксана Волинюк. – Також потребують оновлення харчоблок, сантехніка. Якщо скласти кошторис, то не знаю, чи нам було би достатньо одного мільйона гривень, аби зробити якісний ремонт у школі. Кожного року складаємо кошториси. Але, якщо немає коштів у районі, то ніхто нам не допоможе”.
Як розповіла директорка Верховинського ліцею № 1, необхідні роботи у закладі змушені проводити на пожертви його працівників. Зокрема, таким чином зробили пожежну сигналізацію в одному з корпусів ліцею.
За словами Оксани Волинюк, з першого вересня за парти у ліцеї сіли 377 учнів, 185 із них проживають у пришкільному інтернаті. У період дії карантинних обмежень заклад заборонено відвідувати батькам. Для тих, хто перебуває у пришкільному інтернаті, облаштували ізолятори на випадок захворювань, забезпечили дезінфікаторами і засобами захисту.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Затишшя перед бурею: тимчасове зниження попиту на працівників у Польщі перед осіннім ажіотажем
Новини компаній
15:00
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...