• Головна
  • У Коломиї буде плавальний басейн олімпійського стандарту
14:30, 14 березня 2013 р.

У Коломиї буде плавальний басейн олімпійського стандарту

«Комплекс міститиме усю необхідну для занять спортом інфраструктуру і відповідатиме усім міжнародним стандартам. Проектанти вже оглянули земельну ділянку і запевнили, що вона повністю придатна для будівництва такої споруди, а її розмір дозволяє розташувати в комплексі все необхідне для комфортабельних занять плаванням та фізичною культурою», – наголосив один з ініціаторів будівництва басейну, голова фракції «За зміни у Коломиї» Любомир Глушков.

Проектувальна фірма «Ювента-груп» має добру репутацію в Україні, адже комплекси, спроектовані ними, є багатофункціональними та надійними", - запевняють депутати коломийської міськради.

 Успішно функціонує басейн «Юність» у Києві, 50-метровий басейн у Дніпропетровську та менші басейни майже в кожній області України.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

ТОП новини
"Втрата всіх заощаджень чи набуття неймовірного багатства": експерти дали прогноз на цілих 10 років для українців (ВІДЕО)
"Гроза та дощ накриють Прикарпаття потоками води прямо завтра": синоптики сказали, коли припиниться потужна злива
Подвійне горе прийшло в громаду: обірвалося життя ще одного захисника з Прикарпаття (ФОТО)
На щиті
"Іграшки і море квітів": на Прикарпатті прощаються з 3-річною Алінкою, у вбивстві якої підозрюють рідну маму (ФОТО)
Оголошення
live comments feed...