• Головна
  • На Коломийщині відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій
Важливо!!!
08:55, 16 березня 2013 р.

На Коломийщині відбулось засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

Важливо!!!

15 березня 2013 року в залі засідань Коломийської райдержадміністрації відбулось позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під керівництвом голови райдержадміністрації Михайла Михайловича Негрича.

На засіданні розглянули питання про недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із сильними снігопадами, вітром та сніговими заметами на території району.

Заслухавши інформацію про стан проїзду на автошляхах району і з метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з погіршенням погодних умов (снігопад), комісія вирішила:

1.1. Керівникам філії Коломийський «Райавтодор» (Ю.Чорнописький), філії Коломийська ДЕД (М.Гануляк) спільно з сільськими, селищними головами вжити заходів щодо:

- організації цілодобового чергування спеціальних машин і механізмів по утриманню автомобільних шляхів та у разі необхідності забезпечити залучення техніки від організацій району  на умовах договору;

- забезпечення своєчасного виконання робіт із утримання та прибирання доріг, а також заготівлі посипальних матеріалів для обробки дорожнього покриття у зимовий період;

- забезпечення своєчасної та безперебійної роботи з прибирання та вивезення снігу згідно з вимогами діючих нормативно-правових актів;

- забезпечення в період снігопадів, ожеледиці, інших несприятливих погодних умов першочергового виконання обробки посипальними матеріалами проїзних частин вулиць із складними умовами руху, головних магістральних вулиць, а також вулиць, по яких проходять маршрути руху громадського транспорту загального користування;

- при погіршенні погодних умов про ситуацію доповідати в райдержадміністрацію.

1.2. Сільським, селищним головам:

- організувати проведення обстежень дахів будівель і споруд, з метою визначення ступеня загрози руйнування через перевантаження снігом, особливу увагу звернути на будівлі, конструкції покрівель яких сприяють накопиченню великих мас снігу;

- за результатами обстежень надати рекомендації відповідальним посадовим особам та керівникам об’єктів щодо усунення загроз та небезпечних факторів, що можуть призвести до виникнення надзвичайних ситуацій, загибелі та травмування людей.

1.3. Керівникам філії Коломийський МРЕМ, філії Коломийський РЕМ  забезпечити комплекс заходів по безперебійному постачанню електроенергії населеним пунктам району в зимовий період.

1.4. Коломийському управлінню по експлуатації газового господарства забезпечити комплекс заходів по безперебійному постачанню газу населеним пунктам району.

1.5. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Л.Стефанюк) спільно з сільськими, селищними голова організувати життєзабезпечення одиноких престарілих

1.6. На час снігопадів запровадити цілодобове чергування в райдержадміністрації відповідальних чергових.

1.7. Начальнику ДАІ Коломийського МВ УМВС в Івано-Франківській області Тимків А.М. з залученням спеціалістів Служби цивільного захисту м.Коломиї та Коломийського району територіального управління МНС І.Вацик створити спільні групи для контролю за рухом автотранспорту і забезпечити регулювання руху на важко прохідних ділянках доріг загального користування.

1.8. Службі цивільного захисту м.Коломиї та Коломийського району територіального управління МНС при необхідності розгорнути пункти обігріву в місцях утворення заторів автомобільного транспорту та забезпечити буксирування транспортних засобів із снігових заметів на дорогах загального значення.

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...