Види доставки товарів з Китаю

Сьогодні доставка вантажів з Китаю є досить важливим питанням для багатьох підприємців, чия діяльність пов'язана з імпортом та експортом товарів, вироблених в цій країні. Для вас, як для імпортера, існує безліч факторів доставки на сайті https://goodlogistics.com.ua/dostavka-v-iz-kitaya/, при закупівлі товарів у Китаї. Коли справа доходить до відправки, кожен імпортер бажає, щоб транспортування його вантажу була безпечним, своєчасним та недорогим. Вибір оптимального варіанту доставки повністю залежить від ваших унікальних обставин, але ми пропонуємо деякі корисні поради, які допоможуть благополучно привезти ваш вантаж додому.

Розглянемо 2 головні аспекти вантажних перевезень:

1. Який метод перевезення вантажу ви можете вибрати?

2. Хто буде контролювати процес перевезення вантажу?

Як і в більшості видів підприємництва, вартість доставки вантажу не може бути єдиним фактором, але це, як правило, первинний та визначальний пункт. Зрештою, ми всі зацікавлені в цьому і приймаємо кожне комерційне рішення з метою заощадити або заробити гроші.

Різні методи логістики визначають велику різницю, як часу транзиту, так і вартості доставки. Тому потрібно вирішити, який метод буде найбільш економічно ефективним. Далі розглянемо особливості перевезення різними способами.

Поштою

Звичайне транспортування поштою може зайняти від 2-ох до 5-и тижнів. Якщо ви можете чекати, це найдешевший варіант для невеликих партій, таких як посилки. Ви можете відстежувати свій вантаж в Інтернеті через офіційний веб-сайт, але іноді інформація може відставати. Цей спосіб не рекомендується в більшості випадків. Плюс: досить економічний. Мінус: небезпечний спосіб. Втрачені пакети важко знайти.

Кур'єрська служба

Транспортування кур'єрською службою буде найбільш підходящим методом для більшості новачків. З кур'єрською службою, ви отримуєте швидкий час доставки та можливість відстеження вашого вантажу в Інтернеті. Більшості кур'єрів потрібно всього 2-5 робочих днів, щоб прибути в будь-яку точку земної кулі. Будь ласка, візьміть до уваги, що переваги різних кур'єрських служб залежать від різної ваги вантажу. Плюси: все, що вам потрібно зробити - поставити підпис, коли прибуде ваш вантаж. У більшості випадків доставка швидка та надійна. Коли виникає проблема, то є номер для відстеження, який може допомогти вирішити питання. Мінус: ціни транспортування набагато вище, ніж у поштової служби, підходить тільки для невеликих вантажів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати