• Головна
  • Влада вкотре просить прикарпатців зберегти природу рідного краю для майбутніх поколінь
12:03, 20 березня 2013 р.

Влада вкотре просить прикарпатців зберегти природу рідного краю для майбутніх поколінь

Прес-служба івано-Франківського міськвиконкому розповсюдила чергове звернення до прикарпатців з проханням не зривати та не купувати рідкісних лісових квітів.

«Шановні краяни!

Просимо Вас не зривати рідкісні лісові квіти: підсніжники білосніжні, білоцвіт весняний, сон-траву білу, конвалії, білоцвіт літній, шафран Гейфелів, шафран весняний та ін., які занесені до Червоної книги України та Європейського Червоного списку, та перебувають на межі зникнення.

Рослини занесені до Червоної книги України та Європейського Червоного списку охороняються законом. Порушення порядку придбання чи збуту об’єктів рослинного світу, занесених до Червоної книги України тягне за собою адміністративну відповідальність (згідно кодексу України про адміністративні правопорушення такі дії тягнуть за собою накладення штрафу , а також конфіскацію незаконно добутого).

Щодо купівлі квітів, - к ожна свідома людина повинна розуміти, що купуючи первоцвіт, вона стає спів учасником злочину перед природою , а такі дії можуть при звести до серйозних наслідків .

Збережімо природу рідного краю для майбутніх поколінь!», - йдеться в зверненні МВК.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...