![](https://s.0342.ua/section/logo/upload/pers/34/logo.png?20240727)
17:02, 21 березня 2013 р.
Десять медалей вибороли прикарпатські самбісти на турнірі у Миколаєві
Десять медалей вибороли прикарпатські самбісти на турнірі у Миколаєві. Майстер спорту Михайло Ілитчук на чемпіонаті України виграв чотири поєдинки. У фіналі він переміг донецького суперника, якому, до речі, торік програв право виходу до фіналу.
Перемога була беззаперечною, рахунок 6:0. 22-річний спортсмен проходить службу у внутрішніх військах. Раніше виграв міністерську першість, яка відбулася в Дніпропетровську.
Також уродженець Яремче Михайло Ілитчук навчається у Тернопільському національному економічному університеті. Готується до студентського чемпіонату України, який стартує у Харкові на початку квітня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
18:13, Вчора
live comments feed...