Легкий козловий кран: переваги та особливості

 Серед усіх різновидів кранової вантажопідйомної техніки особливе місце займають легкі козлові крани, що відрізняються мобільністю та підвищеною маневреністю. На відміну від усіх інших видів кранового обладнання, вони можуть вільно переміщатися по всій території підприємства, де тільки є рівна тверда поверхня, тому часто їх називають також - мобільні козлові крани https://kzpto.com.ua/uk/legki-kozlovi-krani/.

Головне призначення таких кранів - скорочення частки ручної праці, підвищення ефективності виробництва за рахунок механізації підйомно-транспортних робіт, а в деяких випадках – і мінімізація застосування великого кранового обладнання, в процесі роботи якого витрачається значна кількість електроенергії, ціна на яку постійно зростає.

Легкий козловий кран
Легкий козловий кран

 Використовуються мобільні легкі крани повсюдно: на великих і малих промислових підприємствах, ремонтних майстернях, станціях технічного обслуговування, фермерських господарствах, транспортно-логістичних та інших подібних об'єктах.

Легкий козловий кран являє собою П-подібну металеву конструкцію, де верхня поперечна балка грає роль моста, кінці якого спираються на бічні балки, укріплені розпірками й аутригером, що забезпечує додаткову стійкість крану під час його експлуатації. На мосту закріплюється ручна або електрична таль відповідної вантажопідйомності (в залежності від виробничих потреб і інтенсивності підйомно-транспортних робіт, для яких потрібен даний кран).

Таль може бути закріплена жорстко по центру моста або переміщатися по всій його довжині. На деяких модифікаціях таких кранів є можливість регулювання висоти підйому. Гранична можлива вантажопідйомність легкого козлового крана - до 16 тонн, хоча, звичайно, частіше таку техніку використовують для підйому більш легких вантажів (у межах 5 тонн). Внизу під кожною бічною опорою є по 2 повноповоротних невеликих колеса, виготовлених з поліуретану або сталі.

Управління козловим мобільним краном виконується з підлоги вручну або за допомогою підвісного проводового пульта. Переміщається кран вручну, для цього цілком достатньо зусиль одного працівника. Звичайно ж, це стосується випадків, якщо переміщається не дуже важкий вантаж. Якщо на крані переміщається багатотонний вантаж, тоді краще діяти удвох.

Мобільний козловий кран

 Основні переваги легкого козлового крана:

• Простота збірки та демонтажу. Дві людини, навіть не маючи відповідного досвіду, можуть без проблем зібрати або розібрати його, якщо з'явиться необхідність транспортування крана в інше місце.

• Простота управління. Щоб розібратися як управляти таким краном, досить декількох хвилин. Не потрібно ніяких допусків, досить звичайного інструктажу з техніки безпеки.

• Висока маневреність і мобільність. Кран можна легко переміщати навіть в досить захаращеному приміщенні, при необхідності - перевозити вантаж з одного приміщення в інше.

• Більш низька ціна у порівнянні з будь-якими іншими видами кранів, оснащених аналогічним вантажопідйомним механізмом (талем). Купити легкий козловий кран за ціною виробника можна на Київському заводі підйомно-транспортного обладнання, подробиці на сайті https://kzpto.com.ua

КЗПТО в соціальних мережах

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(4 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Повнота інформації
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати