• Головна
 • Підбір персоналу: переваги співпраці з кадровими агентствами
Новини компаній
09:00, 23 січня 2021 р.
Надійне джерело

Підбір персоналу: переваги співпраці з кадровими агентствами

Новини компаній
Підбір персоналу - кадрове агентство ЛІДЕР ЛТД

Підбір персоналу - кадрове агентство ЛІДЕР ЛТД

Підбір персоналу - затребувана послуга серед власників бізнесу. Та часто підібрати потрібного співробітника, який би відповідав усім вимогам не так легко. Працівник може бути справжнім професіоналом, але погано взаємодіяти із колективом та не мати мотивації. У виборі людини для конкретної посади важливо звертати увагу не лише на професійні навички, але й особисті якості, що буває нелегко для непрофесіоналів. Саме тому довірити підбір персоналу рекрутинговій компанії - завжди правильне рішення.

У чому переваги співпраці з кадровими агентствами:

По-перше, Вам не потрібно витрачати багато часу і сил на нескінченні пошуки потрібних резюме, обдзвони потенційних кандидатів та на співбесіди із претендентами.

По-друге, Вам не потрібно проводити розробку та контроль закриття вакансій внутрішнього HR-відділу, що в свою чергу економить багато часу. Всю роботу до найдрібніших деталей компанія візьме на себе. Все що потрібно від вас - детальний опис вимог до майбутнього працівника та особисті побажання, адже від цього багато в чому буде залежати швидкість виконання завдань та закриття вакансії.

По-третє, головна перевага для всіх власників бізнесу - економія часу. Пошук співробітників через кадрові агентства - це не лише набагато простіше, але і набагато швидше. Зазвичай компанія закриває вакансію  за 2 - 3 тижні, якщо вакансія не складна - тиждень. На закриття складних топових позицій може піти до 2-х місяців.

Підбір персоналу, Кадрове агентство ЛІДЕР-ЛТД

Підбір персоналу, Кадрове агентство ЛІДЕР-ЛТД

По-четверте, якщо ви звернетеся в кадрове агентство, зможете уберегти свій бізнес від недобросовісних кандидатів. Співробітники постійно перевіряють мотивацію претендентів при влаштуванні на роботу, а також збирають рекомендації у попередніх роботодавців.

По-п'яте, завдяки агентству ви розширюєте коло пошуку співробітників, адже професійні кадрові компанії здійснюють пошук кандидатів не лише серед активних шукачів, але і серед успішних працівників у компаніях конкурентів. Це дозволить вам зняти з себе проблему з переманювання співробітників у конкурентів - HR-спеціалісти зроблять за вас все!

Кадрові агентства дуже добре розуміють, що «Кадри вирішують все»! Саме тому вони завжди дають гарантії на свої послуги та гарантують безкоштовну заміну прийнятого на роботу кандидата в разі, якщо в період випробувального терміну він не показав себе належним чином.

Замовити послугу підбору персоналу, Кадрове агентство ЛІДЕР-ЛТД

Замовити послугу підбору персоналу, Кадрове агентство ЛІДЕР-ЛТД

Де знайти надійне кадрове агентство у Чернівцях?

Компанія "ЛІДЕР-ЛТД" на ринку рекрутингових послуг уже більше п'яти років та є одним з найбільш надійних компаній з підбору персоналу Чернівців. Займається пошуком працівників для  бізнесу та працевлаштуванням за кордоном.

Менеджери компанії завжди охоче нададуть  якісну консультацію щодо працевлаштування та підбору працівників абсолютно безкоштовно. Мета компанії - надання якісних кадрів та економія вашого часу, адже воронка рекрутингу скоротиться для вас в рази і замість сорока різнопрофільних кандидатів на розгляд ви отримуєте двох-трьох, які відповідають вашим вимогам та погодилися на ваші умови роботи. Рекрутери кадрового агентства беруть на себе всю рутинну роботу по пошуку відповідних кандидатів, а саме: 

 • розміщення вакансії на всіх доступних job-сайтах;
 • розміщення вакансії на власних сторінках в соцмережах та поширення по профільних групах;
 • продзвін кандидатів, які активно шукають роботу та відгукуються на розміщені вакансії;
 • інтерв'ю з кандидатами, які пройшли первинний відбір;
 • організація всіх етапів співбесіди з роботодавцем;
 • зворотній зв'язок від кожного кандидата.

Таким чином компанія-роботодавець отримує ряд переваг:

 • економія часу;
 • економія коштів - адже вартість послуги включає рекламний бюджет;
 • анонімність - рекрутери не афішують назву компанії-роботодавця усім претендентам, а лише тим, хто дійсно зацікавлений та відповідає усім вимогам;
 • ефективність - рекрутери компанії є досвідченими фахівцями в даній сфері та надають гарантію на свої послуги.

Більше про підбір персоналу та інші послуги компанії ви можете дізнатися на нашому сайті - leader-ltd-hr.com або за телефоном +38 066 245 90 09.

Компанія надає послуги рекрутингу для будь-якої сфери бізнесу по всій території України.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#підбір персоналу #кадрове агентство #замовити підбір персоналу #підбір персоналу Чернівці #кадрові агенства у Чернівцях #ЛІДЕР-ЛТД
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...