
14:04, 18 квітня 2013 р.
Голова Івано-Франківського міського суду стверджує, що випадків корупції чи хабарництва в них не було
В ході чат-конференції, що тривала на БРІЗі з головою Івано-Франківського міського суду Тарасом Антоняком від читачів надійшло запитання, чи відомо судді про факти корупції і хабарництва серед підлеглих. І чи може він назвати статистику і що було зроблено за даними фактами, на що гість ствердно відвовів, що «в нас таких випадків не було».
Водночас йшлося про те, що нечасто, але мають місце факти погроз на адресу суддів. «Як правило, на емоційні випади в судових засіданнях ми реагуємо стримано і не сприймає це, як погрози. А поодинокі випадки погроз суддям в минулому мали місце», - розповів М. Антоняк.
Слід додати, що за штатним розкладом в міському суді є 19 суддів. На даний час працює сімнадцять. Вік: від 27 до 42 років.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Комфортні поїздки таксі в Івано-Франківську: як зручно пересуватися містом з Opti 579
Новини компаній
14:18
26 грудня
10:08
24 грудня
Оголошення
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
20:29, 16 грудня
11:05, 19 грудня

Коментарі